Crysis 3 Düşük Grafik Ayarları Olmaması

• Konuyu başlatan Mustafa Döner
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 3B
M

Mustafa Döner

Ziyaretçi
Sorunum ise: Crysis 3 oyununu büyük bir heyecanla bilgisayarıma yükledim fakat ekran kartım fazla iyi olmadığından dolayı oyunun ayarlarını en alt seviyeye çekerek açmak istedim fakat ayarlara girdiğimde en düşük ayar yüksekti. Oyunum orjinal değil ki bence sorun büyük ihtimal bundan kaynaklanıyor gibi geliyor bana. En kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum. Sistemim;

İşletim Sistemi =) Windows 7 Ultimate 64 Bit
Monitör =) ASUS VS197 1336x768 [60HZ]
Ekran Kartı =) Gigabyte GT420 128Bit GDDR3
RAM (Bellek) =) Kingston DDR2 4GB 800 MHz (2x2)
İşlemci =) Intel Core 2 Quad Q6600 2.40GHz 4 Çekirdekli 8MB Önbellek (Hız Aşırtmayla 3.0GHz)
Power =) 250 Watt

Gereken bir bilgi lazımsa yazabilirim. Biliyorum ekran kartım çok kötü ama bana 1336x768 olmasa bile 1024x768 çözünürlüğünde 40-60 FPS versin yeter. Zaten Crysis 2'yi bu ekran kartıyla rahat rahat oynadım.

Ama nedense en düşük ayarlar yok arkadaşlar. Ben bu ekran kartından önce 9500GT ile en düşük ayarlarda oynayabiliyordum Crysis 2'yi fakat bu ekran kartını taktıktan sonra Crysis 2'de bile "Düşük Ayarlar" diye bir şey kalmadı. Hep yüksek ayarlar, sanki kart çok yüksek seviyeli bir kart ya! Her neyse yardımlarınızı bekliyorum Technopat Ailesi. (İsterseniz Ekran Görüntülerini de atabilriim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı