Crysis 3 Low ayarda düşük FPS

• Konuyu başlatan hayrettinsoke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H

hayrettinsoke

Ziyaretçi
Crysis 3'te ayarlari low'da bile oynasam dusuk fps aliyorum. Bunun nedeni ne olabilir ?

Monitörün nedir daha doğrusu hangi çözünürlükte oynuyorsun? Düşük ayarlarda akıcılıkta sıkıntı omaması lazım. Düşük fps derken? ortalama fps kaç gözüküyor?

7850 Crysis 3'ü orta seviyede çalıştıracak bir kart sanırım HD 7750 Crysis 3 Performansı - YouTube 7750 bile açıyorsa 7850 zorlanmadan düşük orta arası oynatır sürücüler güncel mi ? Birde 1920x1080 açmadan oynamayı dene 1600x900 falan ? 7850 Yetersiz falan kalmaz o arkadaşın dediğine bakmayın.

İşlemcin ve anakartın ekran kartıni darboğaz ediyor. Oynayamamanın nedeni bu.

Oyunu 1920x1080 oynuyorum.17.ile 24 arası değişiyor.Ayrıca işlemcim ve anakartım darboğaz yapıyorsa bi öneri yaparmısın.

FX 4100 darboğaz yapacak ? Güleyim bari. Hangi bakkaldan duydunuz bu lafı. HD7850 kullanıyor adam darboğaz yapıyor diyorsunuz :D . 1333 Mhz olması ne kadar fark yapabilir ki ? Tabi ki adamın anlattığı gibi yapmaz.

Crysis 3 te ayarlari low da bile oynasam dusuk fps aliyorum bunun nedeni ne olabilir.

Crysis 3'ü hangi çözünürlükte oynuyorsunuz? Şahsen bende gtx 770 o.c var. 1920x1080 de full msaa ve her şey very high'ta 20-30 fps arası alıyorum. Şayet crysis 3 ü aşırı akıcı oynayabilmek istiyorsan. Gtx 780 den aşağı bir kart, i5 3570k veya amd 8350 den aşağı bir işlemcin olmaması lazım.

- - - Güncellendi - - -

Dostum tek ekran kartıyla alakası yokki bu işin ekranıda var en yüksek çözünürlükte oynasa darboğaz yapar.Crysis 3 oynuyor arkadaş.
İşlemciyemi yetiştirsin Ekran kartınamı bi yerden sonra olay kopuyor zaten.

O ekran kartına dar boğaz yapmayacağını düşünüyorum. Zaten çok iyi bir kart değil.

500 Watt ve üstü diyor sistem gereksinimleri Kartın crysis 3 Çektimi zaten işlemciye bişey kalmıyo darboğaz yapıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı