Çözüldü Crysis 3 Türkçe dublaj nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roninshi

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal Crysis 3'ü Türkçe yapamıyorum. Bazı videoları izledim ama yapılanlar olumlu sonuç vermiyor.

Çözüm
Olur teşekkürler.
İndirirken Türkçe seçeneğini seçmiştim oysaki.

Klasik EA, bu tarz sorunlar olabiliyor maalesef. Düzgün bir Launcher değil.

İkisini de indirip "Localization" klasörünün içine atacaksınız.
Oyunun kurulu olduğu klasördeki "system.cfg" dosyasının içinde "g_language = turkish" olarak mı ayarlı?

1648760367903.png

1648760371970.png

Bahsettiğim not defteri bu. Normalde en altta Turkish yazan yerde English yazıyor. Turkish yapınca açılmıyor. Videolarda SS deki şekilde yapılması gerektiği söyleniyor ama yapınca da siyah ekran.

Türkçe dil dosyalarını indirmemiş, o nedenle Türkçe yapsanız dahi dosyaları bulamayacağı için oyun başlamayacaktır. EA üzerinden indirirken size dil seçimi yaptırtıyor, oradan Turkish seçmeniz gerek. Eğer ki olmuyorsa dosyaları upload edebilirim.

Türkçe dil dosyalarını indirmemiş, o nedenle Türkçe yapsanız dahi dosyaları bulamayacağı için oyun başlamayacaktır. EA üzerinden indirirken size dil seçimi yaptırtıyor, oradan Türkçe seçmeniz gerek. Eğer ki olmuyorsa dosyaları upload edebilirim.

O zaman baştan yükleyip 10 15 dakika sonra buraya tekrar yazacağım. O zaman inmiş olur.
Evet şu an seçenek olarak Turkish çıktı. Deneyeceğim eğer olmazsa haberdar ederim. Teşekkürler. @Emir M.

1648762048798.png

Kaydetmeye çalıştığımda böyle dedi.

Bir şekilde kaydettim English pak dosylarını nasıl düzelteceğim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı