Çözüldü Crysis 3 Türkçe dublaj nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roninshi

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal Crysis 3'ü Türkçe yapamıyorum. Bazı videoları izledim ama yapılanlar olumlu sonuç vermiyor.

Çözüm
Olur teşekkürler.
İndirirken Türkçe seçeneğini seçmiştim oysaki.

Klasik EA, bu tarz sorunlar olabiliyor maalesef. Düzgün bir Launcher değil.

İkisini de indirip "Localization" klasörünün içine atacaksınız.
1648766738062.png

Bu şekilde indirdiniz değil mi oyunu? Mümkünse aynı şekilde farklı bir disk varsa oraya indirmeyi dener misiniz? Sorun olmadan tam indirmesi gerek.

Oyunun klasörünü farklı bir yere taşıyın, yani yüklü olduğu konumdan farklı olsun, o haldeyken EA App'e girin oyunu görmeyecek, daha sonra oyunu tekrar eski haline alın ve EA App üzerinden indirme konumunu da olduğu yeri seçin, var olan dosyaları doğrulamaya başlaması gerek.

Oyunun klasörünü farklı bir yere taşıyın, yani yüklü olduğu konumdan farklı olsun, o haldeyken EA App'e girin oyunu görmeyecek, daha sonra oyunu tekrar eski haline alın ve EA App üzerinden indirme konumunu da olduğu yeri seçin, var olan dosyaları doğrulamaya başlaması gerek.

Ne yazık ki olmuyor sanırım çözümü yok.

Konuşma sesleri ara sahnelerde mi gelmiyor yoksa oyun içindeyken de mi gelmiyor?
@Roninshi Oyunu ben de indireyim dedim ve aynı şekilde Türkçe seçmeme rağmen sadece İngilizce indirmiş. Bu sanırım EA App'de böyle oluyor. Origin üzerinden indirin diyeceğim ancak EA Play Origin'de geçerli olmuyor.

Son düzenleme:
Konuşma sesleri ara sahnelerde mi gelmiyor yoksa oyun içindeyken de mi gelmiyor?
@Roninshi Oyunu ben de indireyim dedim ve aynı şekilde Türkçe seçmeme rağmen sadece İngilizce indirmiş. Bu sanırım EA App'de böyle oluyor. Origin üzerinden indirin diyeceğim ancak EA Play Origin'de geçerli olmuyor.
Ara sahnelerin bazılarında yokmuş. Onun dışında var. Tamamen bitiremedim oyunu bitince bildiririm.

Geri
Yukarı