Crysis 4 Geliyor

2. oyunu pek sevmemiştim.
Yanlışım yoksa ilk oyunda Nomad karakterini oynuyorduk ve bu elemana ne olduğunu hâla bilmiyoruz. 😂
2. oyunda olan olay ise belli Alcatraz ve Prophet kapışıyor ve nano giysi Prophet'a dönüşüyor.
Bir de 1. ve 2. oyunda yer edinmiş kadın karakterler vardı, bunlara ne oldu?

2. oyunu pek sevmemiştim.
Yanlışım yoksa ilk oyunda Nomad karakterini oynuyorduk ve bu elemana ne olduğunu hâla bilmiyoruz. 😂
2. oyunda olan olay ise belli Alcatraz ve Prophet kapışıyor ve nano giysi Prophet'a dönüşüyor.
Bir de 1. ve 2. oyunda yer edinmiş kadın karakterler vardı, bunlara ne oldu?
Aslında Nomad'in durumu biraz muamma Crysisin 1. ve 2. oyun arasında çıkan bir çizgi romanı var orda Nomad'in öldüğü yazıyor fakat oyun hikayesinde ilk oyunda adadan kurtulduk ve 3. oyunda Raptor ekibindeki askerlerin akıbetleri belli olurken Nomad'in verileri silinmiş. Aslında 3 ihtimal var ya çizgi romandaki gibi öldü ya deri yüzme labaratuvarlarında nano giysisi çıkarıldı ya da bir şekilde nano giysi ile kaçtı ve bu yüzden verileri silindi. Belki 4. oyunda Nomad'in akıbetini öğreniriz hatta belki Nomad ile oynarız Belli mi olur ama bana kalırsa yüksek ihtimalle yine Prophet ile oynayacağız çünkü 3. oyunda Prophet nano giysi ile tamamen bütünleştiğini görmüştük

Hikaye nasıl olacak ki? Crysis 3 sonunda hikaye bitmişti aslında. Reboot felan mı atacaklar seriye? Aşırı merak ettim şuan.

Hikaye nasıl olacak ki? Crysis 3 sonunda hikaye bitmişti aslında. Reboot felan mı atacaklar seriye? Aşırı merak ettim şuan.
Yazmak istedikten sonra her türlü yazılı hikaye kaç kere ölüp ölüp geri gelen başrol gördük :D
Mesela hemen uyduralım bir tane, Nomad'in durumunun muamma olduğunu biliyoruz veriler silinmişti meğer Nomad Sefler tarafından Seflerin gezegenine götürülüyor Nano giysi ile Simbiyotik bağ kurmasını kullanarak Sefleri kovan zekasını insanlara uygulayabilecek bir yöntem geliştirmeye çalışıyorlar. Yani İnsanları da Sef kovan zekasına bağlayıp köleleştirmek gibi biz de Prophet ile sef gezegenine gidip Nomad'i kurtatıyoruz. 5 dk da bukadar salladım yıllardır bu hikaye üzerine çalışıyorlar sonuçta :D

Yeni konular

Geri
Yukarı