Crysis korkma sorunu

Oyunun bazı kesimleri gerilimi yaşatacak cinsten, özellikle Crysis 2. O rasgele bir ortamda çalan radyoda ki adamı çok severdim. Haber sunardı dinlerken arkadan müzik aha işte gerilim. :) Ama rüyalarına girecek kadar etkilediysen yaşından dolayı olabilir. Kaç yaşındasın bilmiyorum ama bu tip durumlarda yaş ne kadar küçükse etkilenme payı o kadar büyük oluyor(Rüyalara girecek kadar korkma mesela). Küçükken çok dikkatli ve yavaş adımlarla hile ile bitirdiğim Half life 1'i daha sonradan ''Bundan mı saklandım lan ben!'' deyip üstüne gidip öldürerek geçmiştim bölümleri. :)

picard_facepalm_bright.jpg

Müzik sesini kıs.

Açıkçası bende bir ara korkmuştum. Sesler bayağı bir etki yapıyor. Arkadaşınla oyna derim.

Oyunu oynamamayı deneyebilirsin.

Oyunlara fazla kendini kaptırma. Sonuçta oyun bunlar. İnsanların ürettikleri şeyler. Müzikler çok etkileyebilir. Müzik sesini kapat. Ve biraz oyundan uzak dur.

Korkuyorsan oynama.

Ben oyunu oynamadım zaten:). Parça testleri felan. Bir kere oynadım, o da şubat ayıydı.:uyan:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı