Crysis Remastered oynanış fragmanı 1 Temmuz'da bizlerle!

Crysis'in DC grubunda şu tarz fotoğraflar paylaşıldı, gerçek mi değil mi emin değilim ama eğer ki böyle olursa ışıklandırmadan başka hiçbir şey yapılmamış.

Bu fotoğraf 2007 yılında çıkmış olan oyunun görüntüsü.
Eki Görüntüle 604547

Bu da Remastered olduğu söyleniyor.
Eki Görüntüle 604548

Bu görüntü ise konsol Remastered sürümü düşük çözünürlükte çekilmiş.
Eki Görüntüle 604554

Bu fotoğraf ise PC Remastered sürümü, eğer ki cidden böyle çıkacaksa ışıklandırmadan başka bir fark göremedim.
Eki Görüntüle 604555
Görseller bariz bir şekilde eski Crysis'e ait. İnandırıcılığı yok.

Görseller bariz bir şekilde eski Crysis'e ait. İnandırıcılığı yok.
Ben de pek inanmadım, gerçek mi değil mi belli değil ama eğer ki yarın yayınlanacak olan fragman sızdırılan fragman ile aynıysa oyun içinde pek fark olacağını sanmıyorum.
Açıklama geldi ve fragman sızıntısı doğruymuş sanırsam. Oyunun çıkışını ve fragman tarihini birkaç hafta erteliyorlar.
Eb2WGOUXkAAoXGv.jpg

Türkçeye çevrilmiş hali(Translate bu kadar oluyor):
"Bildiğiniz gibi, Crysis Remastered bu yıl dünyaya gelecek - ve aynı zamanda Crysis IP'si Nintendo Switch'te piyasaya sürülecek!

Crysis franchise'a olan tutkunuz haklı ve inkar edilemeyecek kadar yüksek kaliteli bir oyunu hak ediyor ve biz de bunu sunmaya kararlıyız. Bu taahhüdü yerine getirdiğimizden emin olmak için lansman tarihini (tüm platformlar) ve fragman galasını birkaç hafta ertelememiz gerekecek. Zaten başladıkları için Switch için ön siparişler açık kalacak, ancak diğer tüm platformlar için ön siparişler de ertelenecek.

Dört gözle beklediğiniz özellikler zaten ayarlanmış, ancak oyunu parlatmaya zaman ayırmak istiyoruz. Dün sızıntının farkında olabilirsiniz ve bilmenizi isteriz: tüm reaksiyonları gördük - iyi ve kötü - ve dinliyoruz! Halen oyunda ve mağazada bir dizi şey üzerinde çalışıyoruz. Lütfen aşkı devam ettirin ve kısa sürede sevdiğiniz oyuna sahip olacağınızdan emin olun!

Serbest bırakılıncaya kadar geçen bu ekstra süre, Crysis Remastered'i Crysis oyunlarından beklediğiniz PC ve konsol kırma standardına yükseltmemizi sağlayacaktır. Neler yaptığımızı anladığınızı ve birkaç iyileştirme yapmak için zaman ayırırken bizimle kaldığınızı umuyoruz. Bizi izlemeye devam edin, mümkün olan en kısa sürede elinizde bu oyunu oynayacağız.

İlerlememiz konusunda sizi bilgilendireceğiz, bu yüzden lütfen orada durun ve güncellemeler için tekrar kontrol edin!
"

Son düzenleme:
@Elementor reis aslında şu videoya bakınca ben ikna oldum gibi, fragmanda o kadar yükselmemiştim ama şu videoya bakılırsa idare eder gibi duruyor. Bana açıkcası grafik pek lazım değil, oyun zaten güzel grafik sunuyor, biraz da bunun üstüne bir şey eklemişler zaten, önemli olan ilk oyunun sorunlarından kurtulalım da gerisi pek mühim değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı