Crysis Remastered Trilogy alınır mı?

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu indirimlerde ve birkaç hafta önce indirimlerde Assassin's Creed Valhalla, Horizon Zero Dawn, Mafia 1 Definitive Edition ve Papers, Please aldım. Mafia ve Papers, Please çok severek oynadım; geri kalan iki oyundan aşırı sıkıldım ve anladığıma göre benim büyük açık dünyada aynı tarzda görevi yapmaktan gram zevk almadığımı anladım. O yüzden direkt görevden göreve odaklı oyunlar aramaktayım ve Crysis'i gördüm hoşuma gitti ancak yorumları olumsuz gördüm ve kafam karıştı. Sizce alınmalı mı? Oynanışı çok eski diyenler var bu yılda gideri olur mu? Ya da sizin önereceğiniz çizgisel oyunlar var mı? Teşekkürler.
Sistemim GTX 1650, 8 GB RAM i5 9. nesil.

Lineer oyun arıyorsanız Crysis serisi ilaç gibi gelecektir. İlk oyunun remasterını o kadar beğenmedim fakat 2 ve 3 oldukça iyi yenilenmiş.

Ek olarak Bioshock Infinite öneririm, benzer bir yapısı var.

51 liraya çok iyi ben yaklaşık 1 ay önce 56 liraya almıştım indirip oynama fırsatını daha yeni buldum 1. oyunun yarısını bitirdim oynanış gayet iyi görüntü açısındanda gayet iyi yani bu fiyata hem remastered hemde türkçe dublajlı bir üçlemeyi kaçırmayın derim

Lineer oyun arıyorsanız Crysis serisi ilaç gibi gelecektir. İlk oyunun remasterını o kadar beğenmedim fakat 2 ve 3 oldukça iyi yenilenmiş.

Ek olarak Bioshock Infinite öneririm, benzer bir yapısı var.
galiba bu oyunun koleksiyonu epic vermişti almış olmam lazım bakacağım teşekkürler.

51 liraya çok iyi ben yaklaşık 1 ay önce 56 liraya almıştım indirip oynama fırsatını daha yeni buldum 1. oyunun yarısını bitirdim oynanış gayet iyi görüntü açısındanda gayet iyi yani bu fiyata hem remastered hemde türkçe dublajlı bir üçlemeyi kaçırmayın derim
Beni türkçe dublaj yükseltti aslında, hikayesi ve mekanikleri ortalama üstünde olsun alınır gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı