Crysis @ Ultra High , HD 2600 PRO 1 GB

Amacı izleyici çekmek zaten. Bunun yerine 2-3 FPS alan bir video gösterseydi sence kaç kişi izlerdi?

Amacı izleyici çekmek zaten. Bunun yerine 2-3 FPS alan bir video gösterseydi sence kaç kişi izlerdi?

Yaklaşık 4.840.000 sonuç bulundu bu kadar video dikkat çekmek için he vay anasını dur bende koyayım sonuna twitter adresimi ekleyim ünlü olurum takipçilerle :D 
Arkadaşım sana son tavsiyem; Bütçen varsa yeni sistem topla. Eski donanım ile eski işletim sistemlerine muhtaç kalma. ;)
Yazın Sony Vaio i7 alıcam da bu sene ygs giricem üniversite de dizüstü lazım ama ben kasa AMD toplamak istiyorum :D

Yaklaşık 4.840.000 sonuç bulundu bu kadar video dikkat çekmek için he vay anasını dur bende koyayım sonuna twitter adresimi ekleyim ünlü olurum takipçilerle :D 

Yazın Sony Vaio i7 alıcam da bu sene ygs giricem üniversite de dizüstü lazım ama ben kasa AMD toplamak istiyorum :D
Msi yeni seri notebook'ları yakında çıkar. :kalp:Bende onları bekliyorum. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı