Crysis @ Ultra High , HD 2600 PRO 1 GB

PcKologX

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar aynı ekran kartı bende var ama ben low'da anca oynadım bunu nasıl yapmış anlamadım gitti mantıklı bir açıklaması var mı ??
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki işletim sistemi xp olmalı.
Evet XP 64 bit kurmuş videonun sonunda söylüyor yani xp olduğu için ekran kartı daha yüksek performans mı sağlıyor kesinse bende xp yüklerim ? 
Mantıklı açıklaması muhtemelen şaka videosu olsa gerek.

Youtube'da "HD 2600 Pro" yazarsanız bir çok video var böyle gerçek bunlar. HD 2600 Pro 512MB 128bit fakat paylaşımlı ile 1.5gb okuyor pc

Bu da başka bir video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu saaten sonra XP'ye dönülmez. Güncel ekran kartı alarak yoluna devat et.:D

Bu performansı vericekse ben razıyım bence veriyorsa mantıklı daha pc almama 3 ay var

Evet XP 64 bit kurmuş videonun sonunda söylüyor yani xp olduğu için ekran kartı daha yüksek performans mı sağlıyor kesinse bende xp yüklerim ? 

Youtube'da "HD 2600 Pro" yazarsanız bir çok video var böyle gerçek bunlar. HD 2600 Pro 512MB 128bit fakat paylaşımlı ile 1.5gb okuyor pc

hocam siz bunlara inanıyorsanız pes diyorum, hadi oyunu açtı p4 2.8 ve 2600pro da oyunu da oynattı eyvallah onada razıyız ancak hem oyunu oynayıp hemde kaydetmek o pentium 2.8 yapamaz ve ultra high diyor videoda eğer onlar gerçekse ben pentium 4 e geri dönerim.

Bu da başka bir video

Bu performansı vericekse ben razıyım bence veriyorsa mantıklı daha pc almama 3 ay var
2 işletim sistemi kurman daha iyi olur. Xp'yi sadece oyunlarda kullanırsın. Xp gerçekten çok sorun çıkartıyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı