Crysis vs Crysis Remastered

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Crysis 1'i yüzlerce defa en zorda bitirdim. Crysis Remastered'ı hiç oynamadım sadece videolarda gördüm. Sizce Remastered'ı almalı myım yoksa Crysis 1 yeterli. Hala canım sıkıldığında indirip oynuyorum onun için yapacağım seçenek uzun vadede olacak.

Crysis zaten döneminin ilerisinde grafiklere sahip bir oyun remastered ile daha da güzel geldi bana 2 ve 3'ü remastered olarak henüz denemedim ama ilk oyunun remastered versiyonunda ışıklandırmalar çok daha iyi geldi gözüme.

Remastered Oynanır fakat optimizasyon özürlüsü onu bilin

Crysis 1'i yüzlerce defa en zorda bitirdim. Crysis Remastered'ı hiç oynamadım sadece videolarda gördüm. Sizce Remastered'ı almalı myım yoksa Crysis 1 yeterli. Hala canım sıkıldığında indirip oynuyorum onun için yapacağım seçenek uzun vadede olacak.
Crysis 1 oynayın direk. Orijinal olan. (2007)

Steam'de niye normali yok. Key olarak mı satın almam gerekiyor.

Sadece paket halinde satılıyor ya da EA Play.

@ester c @Rustin Cohle @qxoryuked @UserYeni

Arkadaşlar soruyu şöyle değiştiriyorum. Siz şu an olsanız hangisini alırsınız para önemli değil indirim fiyatlarında 10TL gibi bir fark oluyormuş.

Son düzenleme:

Sadece paket halinde satılıyor ya da EA Play.

@ester c @Rustin Cohle @qxoryuked @UserYeni

Arkadaşlar soruyu şöyle değiştiriyorum. Siz şu an olsanız hangisini alırsınız para önemli değil indirim fiyatlarında 10TL gibi bir fark oluyormuş.
Sahip olduğum için fiyatını göremiyorum ama kesinlikle Remastered Trilogy olanı öneririm içinde Warhead yok ama üç oyununda remastered versiyonunu çok uygun fiyata veriyor.

Geri
Yukarı