CrystalDiskMark nasıl kullanılır?

Sizde değerler nasıl hocam? Bir de ders arasında tekrar yapacağım testi. Zararı olur mu?
Hocam bir zararı olmaz ama benim tavsiyem belirli aralıklarla yapmanız yönünde. Çünkü sürekli yaparsanız SSD ye yazma yaptığı için bir nebze de olsa SSD nin ömrü kısalabilir.

Hocam benimki 3289'a 3115 idi. Zararı olup olmadığını bilmediğim için yanlış bilgilendirme yapmayayim. @tirabzonun_kaymagi hocam yardımcı olur musunuz?

Ben bir ders arasında tekrar yapayım hocam. Hocam bir de sizin bilgisayarınız kaç saniyede açılıyor Boot hariç? Benim 7 saniye.

Hocam testi dersteyken yaptım sonuçlar böyle SSD Samsung 970Evo Plus 3500 MB okuma 3200 MB yazma.

@Finisterre hocam Samsung 970 Evo Plus 3500 okuma 3200 MB yazma SSD var hocam bende. Değerlerim normal mi?
Adsız.png

Her test yapıldığında veri okuyup yazılır. Çok fazla yapmamaya çalışın. Vaat ettiği değerlere ulaşmışsınız, fazlasına gerek yok.

Değerler gayet normal.

Hocam bana da aynısını bir hocam Samsung Magician için demişti. Yanlış bilgilendirme yapmayayim diye danışmak istedim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı