Crytek Warface Rezilliği

Sen mesmerized değil misin ya?😆
Evet benim, Youtube kanalım da var, yeni içeriklere devam edeceğim :).

● Geçiş için My.com'a, şu anda Warface Türkiye için kullandığınız e-posta adresiniz ile kayıt olmanız gerekmektedir. Bu işlem yeni sunuculara giriş yaptığınızda oyun içinden gerçekleşecektir. Oyuncu verilerinizi aktarma ile ilgili olarak seçenek sulunacak, siz kabul ettikten sonra ise gerisi My.com tarafından tamamlanacaktır!

Şeklinde bir ibare bulunuyor. Oyuncu verisinden kastettikleri eşyalar ve karakter mi yoksa doğrudan hesap mı onu bilemiyorum.
Hiçbir sey taşınmıyor aslında, sadece bizi mail adreslerimizden bakıp Türkiye'den geldiğimizi anlayıp değersiz şeyler verecekler içi boş hesap oluşturup. Türkiye sunucusundaki gerçek parayla alınmış onlarca silah ve zırhlar çöpe gidecek.

Bu yapılanı oyuncular unutmaz orada burada şöyle yaptık denilince millet bunu Crytek'e hatırlatacaktır.40 oyuncu vardı zaten kapansın diyenleri anlamıyorum kapansın tamam ama kullanıcıların 2 bin liralık hesapları silinmesin, Avrupa oyuncularına tanınan hakkı Yerli Türk kardeşler Türkiye'de bulunan oyunculara tanımadı. Crysis serisinin hepsini orjinal almıştım crysis sunucusuda kapandı.Hiç bir oyunu garanti vermiyor artık bu şirket'in Wolfteam,Zula gibi oyunlar yaşarken Cryengine3 ile yapılmış Oyunun Türkiye'den ayrılması üzücü.Cryengine3 Motorunu ruslara vermek dahada üzücü .Geliştirici ofisi de dağıttı,Crytek Batma yoluna bu şekilde ilerleyecektir.

Ben de bu oyunu bir süredir baya bir oynuyordum. 7 Şubat'ın birkaç gün sonrasında Warface oynamak istedim ama hata verdi. Sonra da ben bunu normal bir hata diye düşünüp 'Daha sonra yaparım' dedim. 2019'un sonlarında aklıma Warface geldi. Warface'in sitesini açtım ama nedense İngilizce idi ve oturumum kapalıydı. Oturum açtım baktım ve nickimde hiç bilmediğim bir şey yazıyordu. Hesap bilgilerine bastım ve bana yeni bir karakter oluşturmam gerektiğini söyledi. Ben de hesabım mı çalındı diye panikledim ve internette aramaya başladım ve TR sunucusunun kapatıldığı söylüyordu. İşte o zamandan sonra öğrendim ve çok üzüldüm. Koskoca hesapla oynaya oynaya büyüttüm şimdi de hesaplarımız silindi. NEDEN WARFACE!!!!!!!!!!!!

Geri
Yukarı