Warface Oynayanlar?

horus702

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar,
Forumda yeniyim. Warface oynamayı düşünüyorum, daha önce deneyenler var mı acaba? Öneren var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ilk zamanlarında oynamıştım. Crysis 3 daha güzel geldiği için daha sonra hiç oynamadım.

Ama fena bir oyun değil.

Türk serverlar boş.
Türk oyuncuların çoğu yabancı serverda oynuyor, oynanış ve grafikleri güzel bir oyun.

Oyun Crysis'deki grafiklere sahip. Saten oyun motoru da aynı. Cry Engine 3.0 oyun motoru ile tasarlanmış. Oyunda sinir bozucu tek şey var. Ölme efektleri. Birisini öldürdüğünde sanki bütün uzuvlar gövdeden ayrılacakmış gibi sağa sola savruluyor. Far Cry 3 deki gibi ölüm efektleri gerçekçi olsa tadından oynanmaz. :)

Oyun ilk başta güzel geliyor fakat bir zaman sonra sıkmaya başlıyor, ortam var para var premium var silahlar var ve sıkılıyorsun yapıcak birşeyin kalmıyor.
Kısacası etkinlik yetersizliği diyelim, pvp si birşeye benzemiyor diye cs go ya geçtim tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı