CS 1.6 60 FPS sabit

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi ki bir konuyu çözdün, konuyu çözmen tüm mesajlara gülücük atmanı gerektirmez. İnsan gibi cevaplar, çözümler sunmuşuz. Adamın ekran kartı NVIDIA olmasaydı ne yapacaktın? Ya da diyelim olmadı ki her seferinde işe yaramaz. Boş boş insanlara sallamayın.

E Nvidia kullanmıyorum yazardı ?
NVIDIA kullansaydı da AMD kullanmıyorum yazardı? Diğer çözümlerde bir sıkıntı olmamasına rağmen en iyi çözümü ben verdim tavırlarına girip diğer insanların çözümüne laf ettin, üstüne ''Hahaha'' emojisi atarak onları tahrik ettin. Anlatmaya çalıştığımızda ise sürekli sıkıştığın zaman konu değiştirerek kendini gereksiz yere haklı çıkarmaya çalıştın. Haksız olduğunu sen de anladın ama yine de boş konuşmaya devam ettin. Şu arkadaşa (@TheworstD32132) mümkünse 'sınırsız ban' atılsın.

Bir de yorumumu eksilemişler, komedi:D
Aman boş ver her CS 1.6 oynamayı bilenin FPS Max 999 kodunu yazın deyin sonra ben çözümü vereyim sonra hahaha atın. Aynen çocuk benim haklısın gerçekten haklısın sen. Dosyaları doğrulayın demeye devam edin siz.
Adamın ekran kartının NVIDIA olup olmadığı hakkında bir fikrin olmadığı halde direk NVIDIA Denetim Masası diye olaya atlaman. Daha çok yan hesabından konu açıp kendi hesabından hazır cevap atarak ego tatmin ediyorsun diye yorumladım. Ayrıca Denetim Masası'ndan vSync açıp kapatarak mühendis olmuyorsun küçük bey.

Hala anlamıyorsun ben herhangi bir çözüm yazdım,ve o kodlar tabikide FPS kilidini kaldırıyor ama csduragi gibi yerlerde vsync ayarı olmadığı için FPS sabitlenmiş Nvidia denetim masasından bende bir çözüm söyledim ona,dese zaten ben Nvidia ekran kartı kullanmıyorum diye ,onlarda diyor zaten doğrusunu ama ben öncesini söyledim ona çünkü bende öyle çözmüştüm ne kod yazarsam yazayım hala sabitleniyordu bende videolardan bakarak denetim masasından düşey senkronizasyon ayarını kapatmak mış bende kapattım,Steam sürümünü bilmiyorum ben csduragi,oyun yöneticisi gibi olan yerlerden söyledim . Ben nerede o çözümlerin yaramadığını söyledim ?
1650967155559.png

Bununla da kalmayıp 'fps_max' komutunu öneren kişilere emojiler ile vs. saldırdınız. Hala daha konuşuyor komedi gerçekten.
Şu foruma yaş sınırı koyulsun kimliksiz girilmesin.

Son düzenleme:
Modlar keçi inadına sahip kişilerin olduğu konuyu kilitler misiniz düzgün cevap veriyorum , ama ona rağmen hahaha atmaya devam ediyorlar.
'Düzgün cevap' dediğin yorum içeriğinde yalanlar barındırıyor, yalan söylediğine dair fotoğraf atıyorum şimdi de konuyu değiştiriyorsun. Madem beyin fonksiyonların yetersiz, hatanı kabul edip özür dileyeceksin bu kadar basit. Allahım yarabbim uğraştığımız şeye bak ya, hatasını kendi de biliyor hala boş yapıyor. Yazık sana.
Modlar keçi inadına sahip kişilerin olduğu konuyu kilitler misiniz düzgün cevap veriyorum , ama ona rağmen hahaha atmaya devam ediyorlar.
Şimdi de o fotoğraftaki mesajı ben atmadım mı diyeceksin

O sadece NVIDIA kartlarda geçerli 60 FPS'ye kilitleme. FPS Max 999 yapmaya gerek yok 100 yapsan yeterli başka ayarlarla oynanmaması gerekiyor. Ayrıca uslubunuza dikkat edin konu sahibinin ekran kartı NVIDIA olmasaydı ne olacaktı?
Bizler sana hahaha atacaktık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı