Çözüldü CS 1.6 için rate hesaplama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Selam arkadaşlar. Sizden çok basit bir yardım istiyorum. Türkmenistanlı olduğum için siteler yasak. Kendim CS 1.6 oynuyorum ve rate hesaplamak istiyorum. hHsaplayacağım rate sitesi yasak olduğu için giremiyorum. Eğer Türk varsa Google'a CS 1.6 rate hesaplama yazarak Oyunnetwork sitesinden şu değerleri yazarak: download 6.81, upload 0.81 çıkan rate sonuçlarını buraya kopyala yapıştırabilir mi? Konu biraz saçma gibi gelecek ama gerçekten lazım şu an bana o rate ayarları yoksa rateler berbat. Bir de Türkmenistanlı olduğum için hıza şaşırmayın sadece bu oyunu 6 Mbps'te oynamak için ekstradan para veriyorum. Gerçek hız 0.80 kbit. :D

Selam arkadaşlar. Sizden çok basit bir yardım istiyorum. Türkmenistanlı olduğum için siteler yasak. Kendim CS 1.6 oynuyorum ve rate hesaplamak istiyorum. hHsaplayacağım rate sitesi yasak olduğu için giremiyorum. Eğer Türk varsa Google'a CS 1.6 rate hesaplama yazarak Oyunnetwork sitesinden şu değerleri yazarak: download 6.81, upload 0.81 çıkan rate sonuçlarını buraya kopyala yapıştırabilir mi? Konu biraz saçma gibi gelecek ama gerçekten lazım şu an bana o rate ayarları yoksa rateler berbat. Bir de Türkmenistanlı olduğum için hıza şaşırmayın sadece bu oyunu 6 Mbps'te oynamak için ekstradan para veriyorum. Gerçek hız 0.80 kbit. :D
Tarayıcına Zenmate kurabilirsin.

Önemli olan sunucunun uzaklığı. Download upload değil. Tavsiyem default Rate'leri kullan.
cl_cmdrate 101;cl_updaterate 101;rate 100000;cl_dlmax 1024

Hocam Rate ayarları yapmanıza gerek yok çünkü serverda Max ayarlar ne ise onlar çalışır. Tavsiyem cl_cmdrate 101; cl_updaterate 101; Rate 100000; cl_dlmax 1024 yapın.

Hocam onları yapınca mermiler gecikiyor gibi hissediyorum. İnternet hızına göre ayarlanmalı Rate'ler. Lütfen copy paste yapabilir misiniz?

@Emperor4231 beklemedeyim :D

@CookLeak Hocam siz yazabilirmisiniz rıca etsem?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı