CS 1.6 kalabalıkta FPS düşüyor

KURAL BİLMEYEN

Picopat
Yer
Ottawa
Selam arkadaşlar. CS 1.6 oynuyorum ve sinir edici bir şekilde FPS düşüşü yaşıyorum. Kalabalıkta veya grafiğin çok oldugu yerlerde FPS düşüyor genelde hiç kimse yokken FPS 100 ama önüme biri çıkıyor FPS 30-40'lara kadar düşüyor. Sistem özellikleri yetmesine ragmen böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Bunun sebebi nedir çözümü nedir? Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan mı oynuyorsun? Sistemini gördüm ve sistemin çok eski. Hem oyunda eski yani R5 5600X ile karşımda 20-25 kişi olunca benim de FPS'im düşüyor.

Ehh işte idare eder.

Non Steam güvenilir bir siteden indirdim korsan olması imkansız gibi bir şey.

Non Steam korsan sayılıyor zaten. OpenGL ve 32 Bit color yapın renkleri. Kanları vb. Şeyleri kapatabilirsiniz. İnternetten Low poly Player modeller indirip yükleyebilirsiniz ama modellerin hitboxları yanlış olabilir ben denemedim.

Non Steam korsan sayılıyor zaten. OpenGL ve 32 Bit color yapın renkleri. Kanları vb. Şeyleri kapatabilirsiniz. İnternetten Low poly Player modeller indirip yükleyebilirsiniz ama modellerin hitboxları yanlış olabilir ben denemedim.

Zaten özel olarak silah animasyonlarını falan kaldırdım en iyi ayarları yapmaya çalıştım işe yaramıyor format atmayı da deneyecegim artık

Mesela el bombası patlatıldıgında veya feneri açtıgımda FPS 10a kadar düşüyor :D

Zaten özel olarak silah animasyonlarını falan kaldırdım en iyi ayarları yapmaya çalıştım işe yaramıyor format atmayı da deneyecegim artık

Mesela el bombası patlatıldıgında veya feneri açtıgımda FPS 10a kadar düşüyor :D

OpenGL'de mi oynuyorsun? Animasyonları kalkmış silahların FPS'e faydası yok sadece dikkatini dağıtmaz.

Geri
Yukarı