CS 1.6 kurşunların rakibe hasar vermemesi

Hakan Yıldız

Kilopat
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin 9SD Notebook (GTX1660ti)
Meslek
Yazılım Mühendisi
Kendi yaptığım haritada bombalar havada görünmez bir şeye çarpıyor ve geri sekiyor yetmiyor duvarların içinden de geçiyor. Mermiler düşmana arada sırada hasar vuruyor. Haritada çizim hatası yok. Çözüm için interneti alt üst ettim kimse konuyla alakalı sorun yaşamamış. Çözümü yok. Belki bir bilen olur diye yazayım dedim. Günlerdir bu haritayı çizmeye çalışıyorum.

dm_tuna.bsp

Kendi yaptığım haritada bombalar havada görünmez bir şeye çarpıyor ve geri sekiyor yetmiyor duvarların içinden de geçiyor. Mermiler düşmana arada sırada hasar vuruyor. Haritada çizim hatası yok. Çözüm için interneti alt üst ettim kimse konuyla alakalı sorun yaşamamış. Çözümü yok. Belki bir bilen olur diye yazayım dedim. Günlerdir bu haritayı çizmeye çalışıyorum.

dm_tuna.bsp
Hangi program da çiziyorsun? Sanırım o görünmez şeyler adamların önünde oluyor bazen.

Aynen öyle oluyor. J.A.C.K hammer kullanıyorum.
VHE'nin biraz modlanmış versiyonu.
Dünyanın en kötü harita editörü olabilir bu editörler.
wad dosyasını eklemeyi unutmuşum buyurun.
dm_tuna(wad)

Bu harita yüzünden sağlık sorunları çekmeye başladım zaten. Bir ara baktım sildiğim nesne olduğu gibi duruyor. tekrar tekrar siliyorum nesne hala orada. Az uğraştım ve farkettim ki iç içe 4-5 kere kopyalanmış harita.aynı konumda aynı şekilde. Çok birşey de yok haritada aslında. Kendi evimi çizme fikrine nerden kapıldım bilmiyorum ama. Hammer editörün kaprisleriyle uğraşacak ne vakit var ne de bunun sonucunda kemoterapiye başlayacak para.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı