CS 1.6 performansı i5-2450M sistemde düşük

İşletim sistemi
Windows 7

koslowin

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistemim Windows 7 Ultimate, 8 GB RAM, Intel i5 2450M 2.5GHz 4 çekirdek işlemci ve ekran kartı Intel HD Graphics 3000. Harici ekran kartı GeForce GT 520M 1 GB RAM. Buna rağmen 20-30 FPS ile oynuyorum, isyan falan atılmıyor. Zevki de kalmıyor.
Harici ekran kartı ile herhangi bir oyunu açınca zaten bir 5-10 dakika sonra kapanıyor. Tek CS 1.6 olsa diğer oyunların en düşük ayarlarında oynuyorum ve hiç zevki yok.
Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim Windows 7 Ultimate, 8 GB RAM, Intel i5 2450M 2.5GHz 4 çekirdek işlemci ve ekran kartı Intel HD Graphics 3000. Harici ekran kartı GeForce GT 520M 1 GB RAM. Buna rağmen 20-30 FPS ile oynuyorum, isyan falan atılmıyor. Zevki de kalmıyor.
Harici ekran kartı ile herhangi bir oyunu açınca zaten bir 5-10 dakika sonra kapanıyor. Tek CS 1.6 olsa diğer oyunların en düşük ayarlarında oynuyorum ve hiç zevki yok.
Sizce sorun nedir?

Yani hocam driverlara bakın, uyumluluk sorunlarınıı giderin diyebilirim. Ama ben çok şaşırdım bende i5 3230M ve 4 GB RAM var. Ekran kartı da yok. Driver da kurmadığım halde iyi oynanıyor. Yukarıda söylediklerimi deneyin

Geri
Yukarı