CS 1.6 Security alert hatasi

EMİR37

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Türkiye
Daha fazla  
CS 1.6 oynarken Steam dışı serverlara her girerken böyle uyarılar çıkıyor. Ne yapmalıyım ve sistemime virüs bulaşmış mıdır?
Bağlandığım serverler csduragi oyun yöneticisi.

Dosya Ekleri

• IMG20210520193557.jpg
    IMG20210520193557.jpg
    397,7 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu arkadaş denemiş olmuş bu arada internette araştırdığımda bu hatanın genellikle crack oyunlarda çıktığı söyleniyor oyun orijinal mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denerim
Aslında oyunda değilde güvenlik sertifakalariyla ilgili bir sıkıntı var benim anladığım
Birde benim iznim olmadan bu serverlardan uzaktan baglanabilirler mi virüs atmadan

Denerim.
Aslında oyunda değil de güvenlik sertifakalariyla ilgili bir sıkıntı var benim anladığım.
Bir de benim iznim olmadan bu serverlardan uzaktan baglanabilirler mi virüs atmadan.

CS 1.6 yabancı serverlara girmeyin derim. Çünkü ben bir kez girdiğimde her oyunu açtığımda kendi kendine bağlanıyordu. Uzaktan bağlanabilirler dosyanın içine virüs atıp. Çözüm oyunu silip tekrar kurmak.

CS 1.6 yabancı serverlara girmeyin derim. Çünkü ben bir kez girdiğimde her oyunu açtığımda kendi kendine bağlanıyordu. Uzaktan bağlanabilirler dosyanın içine virüs atıp. Çözüm oyunu silip tekrar kurmak.

@vikidbrit teşekkür ederim açıklanan için peki virüs girmiş midir? PC'ye.

Geri
Yukarı