CS 1.6 Steam sürümünde skinpack VAC ban yedirir mi?

Kardeş git parasını ver CS2 oyna. CS 1.6 artık oynanacak kadar keyifli değil. Hilenin yerini alias kodlar almıştı. Sonra alias yasak dediler iş dll kullanmaya döndü. Hepsini geçtim, sabit bir sunucu bulunmadığından public serverlerda abuk subuk rate vb. ayarları mevcut. Tövbe ettim sildim daha bu aptal oyunun yanından geçmem.

Kardeş git parasını ver CS2 oyna. CS 1.6 artık oynanacak kadar keyifli değil. Hilenin yerini alias kodlar almıştı. Sonra alias yasak dediler iş DLL kullanmaya döndü. Hepsini geçtim, sabit bir sunucu bulunmadığından public serverlerda abuk subuk rate vb. ayarları mevcut. Tövbe ettim sildim daha bu aptal oyunun yanından geçmem.

Oynanırda dediğin gibi sunucular boş genelde hileci oluyor geçen jail gireyim dedim saçma sapan kurallar çıkmış yok testere almak yasak alırsan ban yiyorsun.

Oynanırda dediğin gibi sunucular boş genelde hileci oluyor geçen jail gireyim dedim saçma sapan kurallar çıkmış yok testere almak yasak alırsan ban yiyorsun.

Önceden serverlar kendi skinlerini dahil ederdi. Şimdi skin kullanmak yasak. Bahsettiğin gibi tonla saçma sapan kurallar. 2 round oynuyorsun herkes çekiyor awp-ak-colt. Eco round vs bir şey kalmamış. Bir de üstüne Pro-Public demezler mi :) Tamam severiz CS 1.6'ı zamanında çok oynadık ama yıl oldu 2024. Önceden hilenin bile raconu vardı şimdi her şeyi çakallığa dökmüşler.

Yeni konular

Geri
Yukarı