CS 1.6 tam ekranda sabit 60 FPS oluyor

xw3nzy

Hectopat
Yer
Türkiye, Bartın
Daha fazla  
Oyun Steam sürümü pencerede istediğim FPS değerini alıyor. Ama tam ekranda sabit 60 FPS alıyorum sürücüler güncel, sorun ne?

Son düzenleme:
Çıkabilir neden çıkamasın?

FPS değerleri bizim sistemimizin alabileceği değerleri gösterir. Ekranın yenileme hızı ne ise monitor bize o kadar yenileme hızındaki görüntüyü verir 60 Hz bir monitor istesen de 1000 FPS'lik bir görüntü veremez. Git araştır biraz.

Hocam siz anlamadınız sanırım önceden bu bilgisayar bu oyunda 499 sabitleniyordu ama şimdi 60 üstü çıkmıyor bir ayar tetikliyor onu soruyorum.

Hocam değerleri unutalım önce. Siz ne yapsanız da o monitor 60 FPS üstü görüntü veremez. Siz sanırım 60 FPS'in altında da bir akıcılıkta oynuyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cahil kardeşim FPS değerleri bizim sistemimizin alabileceği değerleri gösterir ekranın yenileme hızı ne ise monitor bize o kadar yenileme hızındaki görüntüyü verir 60 Hz bir monitor istesen de 1000 FPS'lik bir görüntü veremez. Git araştır biraz bilmiyorsan da bilmediğin şeye yorum yapma.

Hocam değerleri unutalım önce. Siz ne yapsanız da o monitor 60 FPS üstü görüntü veremez. Siz sanırım 60 FPS'in altında da bir akıcılıkta oynuyorsunuz.

Hocam bakın ben buraya sorunumu çözmeye geldim siz alakasız bilgiler veriyorsunuz bu konu oyun ile ilgili yardım konusu siz hala boş yapıyorsunuz bu oyunda 500 FPS ile 60 FPS arasında akıcılık farkı var yani hem bir ayar tetikliyor hem de oyunda bir problem var lütfen bilmiyorsanız konuşmayın.

Grafik ayarlarını SS olarak atar mısınız?

Hocam bakın ben buraya sorunumu çözmeye geldim siz alakasız bilgiler veriyorsunuz bu konu oyun ile ilgili yardım konusu siz hala boş yapıyorsunuz bu oyunda 500 FPS ile 60 FPS arasında akıcılık farkı var yani hem bir ayar tetikliyor hem de oyunda bir problem var lütfen bilmiyorsanız konuşmayın.
@messinicocugu
@Recep Baltaş
@Yener K.
@kino bir de işi çok iyi bilen arkadaşlara soralım hocam?

Hocam burada sorun çözmeye çalışıyoruz üslupunuzu düzeltip sonra yardım edebilirsiniz. Bu arada bildiğiniz bilgiyi 5 yaşındaki çocukta biliyor.
Ben şuan yardım etmeye çalışan taraftayken arkadaş bana boş yapma dedi hocam.Bildiğim şey de dediğiniz gibi aham şaham bir şey değil arkadaş bunu bilmiyor bilene de laf ediyor.

1660160291631.png

Yeni konular

Geri
Yukarı