Oyunlar tam ekranda 60 FPS sabit oluyor

Çağatay000

Picopat
Daha fazla  
Bazı oyunlar tam ekranda 60 FPS sabit oluyor her şeyi denedim Game Dvr'ı kapattım NVIDIA Denetim Masası'ndan düşey senkronizasyonu kapattım oyundan V-Sync'i kapattım oyunun Windows ayarlarından tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bıraktım ama bir türlü düzelmedi Windows 8 kullanırken hiç böyle bir sıkıntım yoktu ama Windows 10 kullanmaya başlayınca böyle bir sorun oluştu.

Güvenli modda DDU vasıtasıyla ekran kartı sürücülerini önce NVIDIA sonra Intel olmak üzere kaldırın işlem bittikten sonra yeniden başlatıp önce Intel sonra NVIDIA olmak üzere güncel sürücüleri kurun.

Güvenli modda DDU vasıtasıyla ekran kartı sürücülerini önce NVIDIA sonra Intel olmak üzere kaldırın işlem bittikten sonra yeniden başlatıp önce Intel sonra NVIDIA olmak üzere güncel sürücüleri kurun.
Dediklerinizi yapmıştım sorun devam etti.

Sorunu çözdüm yeniden dediğiniz gibi DDU ile ses ve ekran kartı sürücülerini sildim bu sefer en son sürümü indirmedim laptopun kendi kendine indirmesini bekledim düzeldi yardımın için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı