CS 1.6 VHE panele map yükleyince server çökme sorunu

Zeushanro

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valve Hammer Editor'den map yaptım. Panele yüklediğim zaman yüklediğim map yerine de_dust2 açılıyor yani server çöküyor. Bunu nasıl halledebiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Müzik yüklemedim. Vengeance.wad, egemen.wad ve sky yaptım bıraktım. Yanlışlıkla .wad dosyalarını Valve Hammer Editor ile açıyor maalesef. :( Onu nasıl geri döndereceğiz? Beyaz bir sayfa gibi gözükmesini sağlayacağız ?

Ve bazen maps klasöründeki .rmf .bsp .rmx 'ler hepsi siliniyor kalmıyor hiçbiri kendiliğinden hepsi siliniyor. VHE'yi tekrar yüklediğim zaman düzeliyor fakat yine aynısı oluyor.

Wally adlı uygulamayı indirin. Herhangi .wad dosyasını Wally ile açarsanız sorun çözülecektir. Wally sayesinde .wad dosyalarının içeriğini de düzenleyebilirsiniz. Mümkünse .wad dosyalarınızı ve .res dosyanızın içeriğini paylaşır mısınız?

.res dosyası bende yok. Söylediğim gibi hepsi silindi. Arkadaşıma verdim .rmf'yi o açıyor onda geliyor bsp dosyaları falan. O gelince ondan .res dosyasını isterim ve .res dosyasının içeriğini nasıl paylaşacağım?

.res uzantılı dosya kendiliğinden oluşmaz. Kendiniz hazırlamalısınız. Eğer hazırladıysanız not defteri ile açıp içeriğini paylaşabilirsiniz. Ayrıca mapi zaten siz yapmışsınız. Belli ki .res dosyasında bir sorun yada eksik var. Yeniden .res hazırlayıp dener misiniz? Ayrıca panele yüklerken .res ve .bsp dosyalarının adı aynı olmalı. Daha önce kullanılan map isimlerinden herhangi biriyle aynı olmamalı.

En hızlı yer burası. ;) Dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eğer .res dosyasını elle hazırlayamazsanız Resgen gibi uygulamalar ile kolayca yapabilirsiniz. Ancak en mantıklısı elle hazırlamaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı