CS 1.6 vs Cyberpunk 2077

Cyberpunk'ı hiçbir güç bana bir daha oynattıramaz. 5 dakikada 4 bug ne demek ya. Fizik yok, yapay zeka yok, açık dünya ruhsuz, araç sürme mekanikleri hiç beğenmedim, silah mekanikleri eh işte, çıkmadan önce RDR2'den falan detaylı olacak diyorlardı detay falan yok oyunda, oynanışı falan hiç beğenmedim. Kısaca bir rezalet.

Bu yüzden CS 1.6'yı tercih ederim daha düzgün bir oyun en azından.

Bunlar benim fikirlerim, boş boş linçlemeyin sonra Cyberpunk'ı yerin dibine gömdük diye.

Ben modlarını çok sevdiğim için CS 1.6'nın önüne koyabileceğim pek fazla oyun yok. Jailbreak, Deathrun, Bhop falan derken oyun çok güzel şekillere bürünüyor. Ama bu iki oyunu bireysel zevkler dışında karşılaştıramayız. Saçma olur.

Birisi 2000 yılında çıkmış oyun, diğeri 2020 oyunu. Yani siz bize diyorsunuz ki Tofaş'mı? Ferrari mi? Bizde normal olarak Ferrari diyoruz çünkü 2000 yılının grafikleri, mekanikleri ile 2020 yılının grafikleri, mekanikleri aynı değil ve kime sorsan 2020 oyununu tercih eder. Hangisini tercih ederim diye soracak olursanız tabii ki Counter-Strike 1.6'yı tercih ederim. Counter-Strike 1.6'yı neden tercih ettim diye soracak olursanızda, Counter-Strike 1.6 kendi yıllarında daha iyi çıktı ama Cyberpunk 2077 2020'de en fazla bu kadar kötü çıkabilirdi.

Son düzenleme:
Bu elmayla arabayı karşılaştırmak gibi, iki oyunun konusu da alakasız. Birisi çevrimiçi PvP iken birisi açık dünya RPG oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı