CS 1.6'da çocuk bana sövdü

Hocam isterseniz Tazminat Davası açın. Ama kült, toplumu ilgilendiren bir küfür etmişse, Kamu Davasına da dönüşebilir. Ben çok takmıyorum küfürleri, ben seni şöyle yapayım asıl ben seni şöyle yapayım oluyor neredeyse. Hayatımız boyunca bir daha göremeyeceğimiz adama dava açmam bir küfür için yani. Sonuçta o dedi diye öyle olmuyor. Ama toplumu ilgilendiren, direkt ülke geneli bir şeye küfür etmişse, Tazminat davası açılır, hatta duruma göre kamu davasına bile dönüşebilir.

Kaydı varsa uğraşarak mahkemeye verebilir. Uzun bir süreç dediğim gibi uğraşmaya değmez. Ancak böyle dalga geçer gibi konuşmak da saçma. Bunları diyerek böyle kişilerin devamını sağlıyorsunuz.

Steam ne zamandan beri IP verir olmuş? Kaydını alıp mahkemede CS 1.6'da xkraltr3169 bana küfür etti şikayetçiyim mi diyeceksin?

Bugün CS 1.6 da Dust 2 long haritasında maça girdim. Tek ben kalmıştım bizim takımda t base pustum. Orada bir kişi geldi vurdum. Sonra ses gelmedi. Bende adamı vurmak için çıkıp çukura bakmaya giderken kenarda vurdum. Adam bana nasıl elinle koymuş gibi vurdun yazdı. Dedim kardeşim orada olabilirsin çukura giderken başka yerde olmaz. Adamda küfür edip ne alaka her yerde olurum filan dedi. Sonra gerzek dedim adama. Sonraki el bana vurup ailevi değerlerime küfür edip çıktı oyundan. Bu kişilere karşı ne yapacağız admin de yoktu banlatamadım. İlk küfür etti sonra gerzek dedim dikkat edelim.

Bence dava açın ellerine dava kağıdı geçsin sonra vazgeçin ailesi gerekeni yapar zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı