CS 1.6'da sabit 100 FPS almak

İşletim sistemi
Windows 7
Eğer FPS 100'den aşağıya sabitse 100 FPS alamaz. Ve ben de eğer varsa bu sabitlemeyi artırma amaçlı yazdım. Normal bir yardıma karşı neden böyle davranıyorsunuz?

Sizin dediğinizi yaparsa, sabit 100FPS almaz.
-Dalgalı, dalgalı olur. Mesela bir 120, bir 70 falan.
-Fps_max 100 yaparsa, sabit 100FPS olur ve dalgalanma olmaz.

Eğer FPS 100'den aşağıya sabitse 100 FPS alamaz. Ve ben de eğer varsa bu sabitlemeyi artırma amaçlı yazdım. Normal bir yardıma karşı neden böyle davranıyorsunuz?

Ya kardeşim 100 FPS sabit ne demek onu biliyor musun sen? Bir yere sabitlemek demek onun ne altı ne de üstüne çıkması demek.

Sinirlendiğim olay yorumuma üzgün atmanız.

Sizin dediğinizi yaparsa, sabit 100FPS almaz.
-Dalgalı, dalgalı olur. Mesela bir 120, bir 70 falan.
-Fps_max 100 yaparsa, sabit 100FPS olur ve dalgalanma olmaz.
aLyX3N
Sana "Konunun amacı FPS sabitlemek. Ama sen fps'i sınırsız yapıyorsun ve saçma bir şekilde 9 Spamı yapıyorsun."
Sana bunu demeye çalışıyor.

AlyX3N.
Sana "konunun amacı FPS sabitlemek. Ama sen FPS'i sınırsız yapıyorsun ve saçma bir şekilde 9 spamı yapıyorsun."
Sana bunu demeye çalışıyor.

Tamam da düzgünce demek varken neden öyle dedi onu anlamadım. Hatalıyım diye böyle davranmasına gerek yoktu. Düzgünce bilgilendirme yapabilirdi.

Tamam da düzgünce demek varken neden öyle dedi onu anlamadım. Hatalıyım diye böyle davranmasına gerek yoktu. Düzgünce bilgilendirme yapabilirdi.

Sen neden direkt yorumuma üzgün atıyorsun en sevmediğim hareket o yüzden zaten sert konuşuyorum daha konunun adını okumadan direkt mesaj kasmak için atlıyorsunuz hep böyle sonrada doğru cevaplara üzgün atıyorsunuz siz anlayışlı olun bence...

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS Max 150.
FPS modem 150.
Her maça girdiğinizde developer 1 yazın Max ve modem kısmına ne kadar FPS almak istiyorsanız yazın 150 geçemez.

Geri
Yukarı