Çözüldü CS 2 de NVIDIA oyun filtresi ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gumball67

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben CS 2 de herkesin kullandığı filtre ayarı yapmak istiyorum. Bazı arkadaşlar bu soruna kod paylaşmışlar.
Ama ta ki ban yemekten korkuyorum. Çünkü böyle bir şey duymuştum seçkin hesabım acaba bunu yaparsam VAC ban yer miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Oyunun dosyalarına müdahale etmiyor, dolayısıyla VAC ban yok.

Oyunun dosyalarına müdahale etmiyor, dolayısıyla VAC ban yok.

CS:GO 2 başlatma seçeneklerine şu kodu yazıcakmışım böyle diyorlar ama bazıları da tehdit oluşturur gibi söylemlerde bulundukları için korktum. -allow_third_party_software

2 yıl önce AMD uygulamasından ayar yapmıştım turuncumsu ve bayağı parlak ekran yapmıştım, sıkıntı olmadı.

Olayım şu normalde NVIDIA'nın bazı oyunlarda filtre ayarı diye bir yer açılıyor ama CS:GO 2 de bu yok sadece keskinleştirme var bunun içinde dediğim kodu kullanarak girin demişler ama seçkin hesaba sahip olduğumdan dolayı bir kod yüzünden VAC yemek istemediğim için sizlere sormak istedim.

CS:GO 2 başlatma seçeneklerine şu kodu yazıcakmışım böyle diyorlar ama bazıları da tehdit oluşturur gibi söylemlerde bulundukları için korktum. -allow_third_party_software

Donanıma yaptığın bir ayar sonuçta buna hiçbir Online oyun karışamaz. Sen bir oyuncusun nasıl rahata eriyorsan öyle oynamalısın öyle özgürlüğü elinden alma diye bir şey yok.

Geri
Yukarı