CS2'de oyun açığını kullanmak ban sebebi mi?

Mete Kaya

Femtopat
Daha fazla  
CS2 Vertigo'da bir bug var. T*base'de tuvaletin ustüne çıkıyorsun, orada duvarın içinden görebiliyorsun adamları. Onu yaptığım için ban yer miyim? Yersem de İmorr CS2 Mirage'deyken bug yapıyordu o ban yemedigi icin ben de yaptım fakat hala tedirginim bu konu hakkında bilgilendirir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS2 Vertigo'da bir bug var. T*base'de tuvaletin ustüne çıkıyorsun, orada duvarın içinden görebiliyorsun adamları. Onu yaptığım için ban yer miyim? Yersem de İmorr CS2 Mirage'deyken bug yapıyordu o ban yemedigi icin ben de yaptım fakat hala tedirginim bu konu hakkında bilgilendirir misiniz?
Hayır yemezsin. Çünkü oyunun dosyalarına müdahale etmiyorsun. Geliştiricilerin yaptığı bir hata sadece.

Evet buglardan kasten yararlanmak tüm oyunlarda ban sebebidir.

Herhangi bir oyunda bug'dan faydalanmak en azından süreli uzaklaştırma sebebidir. Bir daha yapmayın.

Hayır yemezsin. Çünkü oyunun dosyalarına müdahale etmiyorsun. Geliştiricilerin yaptığı bir hata sadece.
Yok böyle bir şey kesinlikle inanmayın. Oyundaki yüzlerce oyundan buglardan faydalandığı için ceza alan yüzlerce farklı durumu, insanı bir google araması ile bulabilirsiniz.

Oyunda 7/24 cheat yapıp ban yemeyenler var. Kaldı ki bugdan mı ban yiyecek? Ayriyeten imorr bile kullanmış. Hiç bir şey olmaz.
Varsayımla iş yapılmaz. Oyun hatalarından faydalanmak oyun sözleşmesine göre ceza almak için bir sebeptir. "Daha önce yapan banlanmadı." ya da "hile yapan banlanmıyor bundan ban mı yenilir?" mantığıyla bilgi verilmez.

Bu bir ban sebebidir. Şikayet olurda incelenirse kullanıcı ceza alır.

Hayır yemezsin. Oyun hatası, VAC yiyemezsin oyun dosyalarına dokunmadığın için. Şuanda da oyunda OW bulunmadığı için OW ban da yiyemezsin. Ban yemen için bir sebep yok.

Oyunda 7/24 cheat yapıp ban yemeyenler var. Kaldı ki bugdan mı ban yiyecek? Ayrıyeten imorr bile kullanmış. Hiçbir şey olmaz.

500 kişiyi öldürüp hapse girmeyenler var, banka soyup hapse girmeyenler var o zaman herkes yapsın. Bazılarının başına gelmemiş olması kimsenin başına gelmeyeceği anlamına gelmez, kişisel tecrübeleriniz, istisna durumlarınız gerçekleri değiştirmez. Eğer %0.0001 ihtimal denk gelirse ve bu arkadaş ban yerse sen arkadaşa kardeşim benim yüzümdendi al sana yeni hesap bütün oyunlarını da aldım hayrını gör diyecek misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı