CS 2 DX11 hatası

snageX

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1693570234105.png

Yabancı forumlarda ve bu forumda da karşılaştığım bu hatanın çözümü oyunun başlatma seçeneklerine yazmış olduğunuz seçenekleri sıfırlamanızdır, nasıl yapılır?
Steam'i açın -> Kütüphaneye gelin -> CSGO'yu bulun sağ tık basın ve özellikler deyin -> Aşağıya indiğinizde görseldeki kısmı bulup sıfırlamanız gerekmekte.

1693570362660.png

Eki Görüntüle 1926720

Yabancı forumlarda ve bu forumda da karşılaştığım bu hatanın çözümü oyunun başlatma seçeneklerine yazmış olduğunuz seçenekleri sıfırlamanızdır, nasıl yapılır?
Steam'i açın -> Kütüphaneye gelin -> CS:GO'yu bulun sağ tık basın ve özellikler deyin -> Aşağıya indiğinizde görseldeki kısmı bulup sıfırlamanız gerekmekte.

Eki Görüntüle 1926724

DX9 başlatma komutu girdikleri için oluyor bu. Dxd3 gibi bir kod olacak. Onu silseniz yetmeli aslında. Bu arada başlatma seçeneklerine kartınızda Vulkan desteği varsa -vulkan komutunu ekleyin.

DX9 başlatma komutu girdikleri için oluyor bu. Dxd3 gibi bir kod olacak. Onu silseniz yetmeli aslında. Bu arada başlatma seçeneklerine kartınızda Vulkan desteği varsa -vulkan komutunu ekleyin.
Benim bir sorunum yok aslında, birden fazla konu gördüm diye çözümü hakkında konu açmam gerektiğini düşündüm. Ayrıca Zotac GTX 1060 AMP! EDITION 6GB GDDR5X 192bit Nvidia GeForce DX12 ekran kartım mevcut, bilmiyorum var mı yok mu.

Geri
Yukarı