CS 2 envanteri satılmalı mı?

Sıkıntı yoktan kasıt nedir peki? Rezil ötesi optimizasyon mu? Hileler mi?
Valorant'daki hilelere kıyaslandığında ikisi de eşit durumda. Optimizasyon konusu de her gelen yamada düzeltiliyor. Şu an da oynanabilecek kıvamda. Sistemi kötü olanlar CS:GO'da yüksek FPS alıp CS 2'de düşük FPS alınca optimizasyon bozuk diyor oyunun marka imajı da düşüyor. (Sizi kastetmiyorum düşük sistem konusunda)

Hocam ben aşırı değerli, yatırımlık bir şey göremedim. Satabilirsiniz bence.
Evet hocam zaten az bir şey var duruyordu acaba yükselir mi değer diye bi m4 bir de kasalardan başka yok bir şeyim de nereden nasıl satcam vp ye nasıl çevirip valorantta nerden alacağım gece pazarı mı bekleyim market mi yoksa internet mi?

Valorant'daki hilelere kıyaslandığında ikisi de eşit durumda. Optimizasyon konusu de her gelen yamada düzeltiliyor. Şu an da oynanabilecek kıvamda. Sistemi kötü olanlar CS:GO'da yüksek FPS alıp CS 2'de düşük FPS alınca optimizasyon bozuk diyor oyunun marka imajı da düşüyor. (Sizi kastetmiyorum düşük sistem konusunda)
Optimizasyonda sıkıntı görmedim hocam zaten 200 fps civarı oynattı.

Evet hocam zaten az bir şey var duruyordu acaba yükselir mi değer diye bir M4 bir de kasalardan başka yok bir şeyim de nereden nasıl satacağım VP ye nasıl çevirip Valorant'ta nereden alacağım Gece Pazarı mı bekleyim market mi yoksa internet mi?

Optimizasyonda sıkıntı görmedim hocam zaten 200 FPS civarı oynattı.

Hocam optimizasyon sıkıntısı giderildi zaten, çok nadir FPS drop yersiniz belki. Bazı sistemi iyi olmayan arkadaşlar düşük FPS aldıkları için ağlıyorlar.

Geri
Yukarı