CS envanteri satılmalı mı?

Şu an sakın satma dostum CS2 yavaş yavaş kendini topluyor çok az bug kaldı onları düzelttikten sonra yeni modlar skinler operasyon gelirse skinler bayağı yükselecek satacaksan o zaman satarsın.

Dostum Steam pazarı her daim günceldir ve globalde herkes aynı fiyattan alır. Mesela bir skin türkiyede 500 TL ise diğer ülkelerde de 16.34 EUR ya da 17.48 USD'ye satılır. Bu yüzden ne zaman sattığınızın bir önemi yok.
Steam topluluk pazarı zaten güncel kur üzerinden hesaplanır, dolar bazlıdır. Hiçbir şey değişmez.
760₺'ye satabildiğim skini Google'dan yine pazardan baktığım zaman 10 dolar olarak görüyorum. O yüzden emin olmak istedim, öyle diyorsanız öyledir.

Merhaba, envanterimde yaklaşık 2.000₺+ değerinde skin ve 400₺ değerinde kapsüller var. Biliyorsunuz, 20 Kasım'dan sonra dolara geçiş yapılacak. Envanterimde ortalama pazar satış fiyatı 760₺ görünen skin, şu an yabancı pazarlarda 10 dolar falan. Bilemedim, fikrinizi almak isterim.

Oyun alacaksanız satmanız mantıklı almayacaksanız ihtiyacınız yoksa dursun oynayın skinlerle.

Oyun alacaksanız satmanız mantıklı almayacaksanız ihtiyacınız yoksa dursun oynayın skinlerle.
Yatırım için almıştım, zaten fazla CS2 oynamıyorum. Yani alacağım 1-2 oyun var ama tüm envanterimle değil, o yüzden ufak artışını görüp Bynogame'de satmayı düşünmüştüm ama mantıklı mı olur bilemedim. Eğer 10 dolar gibi fiyattan satılmaya başlanırsa 300 lira bile etmiyor, çok büyük değer kaybı olacak benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı