CS 2 FACEIT nedir?

FACEIT ile ilgili bilgileri kendin araştırarak bulabilirsin aslında ama sormak istediğin bir şey varsa sor cevaplayalım.

FACEIT ile ilgili bilgileri kendin araştırarak bulabilirsin aslında ama sormak istediğin bir şey varsa sor cevaplayalım.

Araştırdım ancak bazı kişiler farklı bazıları farklı diyor kafam karıştı şu anda kafamda olan sorular şunlar hocam
Görevler aylık olarak yenileniyor mu? Yani her ay farklı görevler mi geliyor?
Premium almak mantıklı mı?
Premium u mesela ayın 10'unda aldım diğer 10'unda mı bitecek yoksa görevlerin süresi bittiği gibi mi bitecek?

Araştırdım ancak bazı kişiler farklı bazıları farklı diyor kafam karıştı şu anda kafamda olan sorular şunlar hocam
Premium u mesela ayın 10'unda aldım diğer 10'unda mı bitecek yoksa görevlerin süresi bittiği gibi mi bitecek?

Sezon her ay sıfırlanıyor. Dolayısıyla ay başı alıp ay boyu oynarsın.

Ama amaç para kazanmaksa iki ayrı durum daha var:

- Ayın 15’inde alıp iki ayın 15’er gününü de tek ay ücretiyle kullanıp premium görevlerden iki aylık ödül toplamak. Çok zordur bu. Günde 10-11 saat oynaman bolca win alman gerekir.

- Ay sonuna 3-4 gün kala da alınabilir. Premium maçlar oynayıp son 3-4 günün division’larından birisine yerleşip win rate yüksek tutarak az maç ile division 1.si olarak puan ödülü alabilirsin.

Açtığım konuda aradığınız soruların cevabını araştırabilirsiniz.

Yakın zamanda bununla ilgili bir video yapmayı düşünüyorum fakat sorunu önden cevaplayayım; Faceit Premium'un çalışma mantığı yüksek bir ödülü imkansıza yakın görevlerle vaat etme şeklinde ilerliyor. Neredeyse herkes başarısız olurken başarılı olan bir kaç kişiye başarısız olanlardan aldıkları parayla ödül teslim ediyorlar.

İmkansız dememin sebebi ise bir ay boyunca sabahtan akşama kadar CS2 oynamanız gerekiyor. Yani şu an alsanız bile görevleri ayın sonuna kadar bitiremeyeceksiniz bile. Bunun sonunda gelecek 100 dolarlık bir item yerine gerçekten paraya ihtiyacınız varsa bir işe girmeniz daha mantıklı.

Sorularınıza cevap olarak evet her ay yenileniyor, Premium almak kesinlikle mantıklı değil. Premium aydan aya yenilenir yani 10'unda alırsanız 10'unda biter.

Yakın zamanda bununla ilgili bir video yapmayı düşünüyorum fakat sorunu önden cevaplayayım; FACEIT Premium'un çalışma mantığı yüksek bir ödülü imkansıza yakın görevlerle vaat etme şeklinde ilerliyor. Neredeyse herkes başarısız olurken başarılı olan birkaç kişiye başarısız olanlardan aldıkları parayla ödül teslim ediyorlar.

İmkansız dememin sebebi ise bir ay boyunca sabahtan akşama kadar CS2 oynamanız gerekiyor. Yani şu an alsanız bile görevleri ayın sonuna kadar bitiremeyeceksiniz bile. Bunun sonunda gelecek 100 dolarlık bir item yerine gerçekten paraya ihtiyacınız varsa bir işe girmeniz daha mantıklı.

Sorularınıza cevap olarak evet her ay yenileniyor, Premium almak kesinlikle mantıklı değil. Premium aydan aya yenilenir yani 10'unda alırsanız 10'unda biter.

Ben premium u yazın almayı düşünüyordum. Sabahtan akşama kadar bilgisayarda duruyorum ve bende bunu fırsata çevirmek istiyorum hem premium aylık 60TL günde 3-4 saat oynasam bile parasını çıkarıyor hem de katlıyor. Siz neden mantıksız dediniz?

Ben premium u yazın almayı düşünüyordum. Sabahtan akşama kadar bilgisayarda duruyorum ve bende bunu fırsata çevirmek istiyorum hem premium aylık 60TL günde 3-4 saat oynasam bile parasını çıkarıyor hem de katlıyor. Siz neden mantıksız dediniz?
Premium görevlerinin sadece puan veren bir kaçını yapacaksan olabilir mantıksız dediğim nokta tüm ödüllere kasmak, hayatsız olmak gerekiyor.

Günde ortalama en az 5 win almanız gerekiyor % 50 bir oran olduğunu varsayarsak buda bir günde en az 10 maç yani 8-10 saat belki daha fazla bir süre CS 2'ye ayırmanız gerekiyor demek diğer görevleri saymıyorum bile.

Premium görevlerinin sadece puan veren bir kaçını yapacaksan olabilir mantıksız dediğim nokta tüm ödüllere kasmak, hayatsız olmak gerekiyor.

Evet biraz hayatsız olmak gerekiyor ancak yazın full boş olduğum için hayatsız gibi oynayarak yapabilirim belki.

Günde ortalama en az 5 Win almanız gerekiyor % 50 bir oran olduğunu varsayarsak bu da bir günde en az 10 maç yani 8-10 saat belki daha fazla bir süre CS 2'ye ayırmanız gerekiyor demek diğer görevleri saymıyorum bile.

Günde 11-12 saat gerekiyor değer mi sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı