CS 2 güncellenirken bağlantı yok hatası veriyor

Gokos

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu akşam kafamı dağıtayım diye CS oynayayım dedim ama güncelleme gelmiş ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum güncelle tuşuna basınca bazen indirme başlatılıyor deyip hiçbir şey olmuyor bazen de herhangi bir tepki vermiyor ve internetimin olmasına rağmen internet bağlantısı yok yazısıyla karşılaşıyorum. Çözümü var mıdır?

safacs.PNG

Ayarlar'dan internet önbelleğini temizle butonu vardı. Onu dener misiniz?
yine olmadı reis hatta indirme önbelleğinide temizledim yine bir sonuç yok

Merhaba. Bu akşam kafamı dağıtayım diye CS oynayayım dedim ama güncelleme gelmiş ne kadar büyük olduğunu bilmiyorum güncelle tuşuna basınca bazen indirme başlatılıyor deyip hiçbir şey olmuyor bazen de herhangi bir tepki vermiyor ve internetimin olmasına rağmen internet bağlantısı yok yazısıyla karşılaşıyorum. Çözümü var mıdır?

Eki Görüntüle 2129399
bu arada kısayoldan başlatayım derken manifesto kullanılmaz diye hata alıyorum (bazende internet yok diyor) bunedir?Eki Görüntüle 2129432

Son düzenleme:
yine olmadı reis hatta indirme önbelleğinide temizledim yine bir sonuç yok

bu arada kısayoldan başlatayım derken manifesto kullanılmaz diye hata alıyorum bunedir?Eki Görüntüle 2129432
Steam-Ayarlar-İndirmeler-Kütüphane Klasörleri-Klasörü Onar ve yeniden başlatılacak.
@Conahmet arkadaşımız böyle çözmüş sorunu bir dene istersen.

Hocam bilmiyorum araştırdım öyle bir çözüm önerisi ile karşılaştım size yolladım.
valla çevremdede yaşayan çok ama galiba türkiye geneli az olduğu için kimse dert etmiyor gibi ve ayrıca bir tek csyle alakalı bir durum değilmiş steamden direkt güncelleme/indirme yapılmıyor bende

Geri
Yukarı