CS:2 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Sizce nasıl özellikler gelmeliydi?

Oyunun mantığı belli. Yapımcı da böyle bir şey vaadetmiyor zaten oyunun ismi CS 2. insanların bu kadar yüceltmesine inanamıyorum sadece. CS ne kadar iyise CS2 de o kadar iyi. Açıkçası içerik genişliği çok daha fazla olduğu için Valorant CS2'den önde benim için çünkü artık CS sıktı. Hep aynı şey :D. Bir şey eklesinler diye demiyorum bunları oyunun formatı belli. Ben doydum sadece.

Oyunun mantığı belli. Yapımcı da böyle bir şey vaadetmiyor zaten oyunun ismi CS 2. insanların bu kadar yüceltmesine inanamıyorum sadece. CS ne kadar iyise CS2 de o kadar iyi. Açıkçası içerik genişliği çok daha fazla olduğu için Valorant CS2'den önde benim için çünkü artık CS sıktı. Hep aynı şey :D. Bir şey eklesinler diye demiyorum bunları oyunun formatı belli. Ben doydum sadece.

Aman hocam ne yaptınız. Linç yiyeceksiniz şimdi. Valorant falan dünyanın en kötü oyunu.

Oyunu ortalama 4-5 saat oynadım ve şu anlık çöp diyebilirim sadece güzel olan şeyler skinler. Sizin düşünceleriniz nedir?

Bence hiçbir sıkıntısı yok grafik geliştirmeleri bayağı güzel olmuş map dizaynları biraz değişmiş ama ben yine de beğendim, optimizasyon sıkıntıları sonrası daha da sıkıntısız olacak, çöp edecek bir şey yok bence.

Allah'ım 2 tane ışık eklemişler 1 tane smoke eklemişler diye oyunu tarihin en iyi oyunu yaptılar 😂 arkadaşlar çok zor bir şey mi Bazı şeylerin üstünü değişip paylaşmak ben Valve'dan daha farklı şeyler beklerdim Benim beklediğim 2 bu değildi.
İçeride değişen daha çok şey var :D. Paylaştıkları videoları bi' izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı