CS 2 harita ekranında kapanıyor

brocklesnar

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim AMD R9 380 4 GB ekran kartı 8 GB RAM i3 9100F işlemci CS 2 oynayamıyorum grafikleri en düşüğe ceksem bile oyun acılmıyor bir türlü harita ekranında direkt kapanıyor. Oyun 8 GB RAM'in yeterli olduğu yazıyor fakat bu sistemle oynayamıyorum. Sorun nedir sizce? Format atsam düzelir mi sorun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun optimizasyonu iyi değil. Güncel sistemlerde bile o kadar yüksek FPS vermiyor. O sistemde normal yani.

Maalesef sistem gereksinimleriniz düşük ve oyun optimizasyon problemli ama güncelleme gelince oynarsınız.

Sistemim AMD R9 380 4 GB ekran kartı 8 GB RAM i3 9100F işlemci CS 2 oynayamıyorum grafikleri en düşüğe ceksem bile oyun acılmıyor bir türlü harita ekranında direkt kapanıyor. Oyun 8 GB RAM'in yeterli olduğu yazıyor fakat bu sistemle oynayamıyorum. Sorun nedir sizce? Format atsam düzelir mi sorun?

Bu durum normal değil!
i5 2.nesil 8gn RAM GTX 750 sistem ile oynuyorum yani oyun açılıyor.

RAM'den kaynaklı olabilir, aynı ekran kartıyla düşükte 150 FPS alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı