CS 2 için Alienware 24.5" AW2523HF alınır mı?

Monitörle ilgili sorunun yok. Sisteminle ilgili sorunun var. NVIDIA Denetim Masası'ndan görüntü gönderdim size. Olması gereken ayarlar o şekildedir. DP kablosu doğru yere bağlı, ekran kartı çalışıyor, sürücüler güncelse konu bende bitiyor.
Sistem konuları için yardımcı olamam.

Ekran kartında bir sorun yok, sürücüye bakmıştık güncel, DP kablosu doğru yere bağlı olmasa girişe oturtamazdım 240Hz seçtirdi ama bir şey dikkatimi çekti PC yazan çözünürlük doğal yazıyor sizde bende ayrıyeten üstte SD, HD ve, Ultra HD olanların altında 1080 doğal diyor PC olanın altında doğal olmaması, sanırım geriye bir tek sistem kalıyor başka bir şey gelmiyor aklıma, sağ olun yardımınız için yeni toplayacağım sistemin bazı parçalarını aldım onu önerdiler monitör anakart sabit geriye kalanı önermişlerdi.

Seçtirdi demişsiniz sonra sistemden yine şüphe etmeye başladığınızı söylemişsiniz. Seçilebiliyorsa neye takıldınız? Anlamadım açıkçası. Tezat bir konunun içindeyiz.
Çözünürlük ayarı attığım gibi olmalı. Yanında "DOĞAL" yazacak. True ayardır. Diğer ayarlar 2K veya 4K çözünürlük ayarlarıdır. Onlarla işimiz bulunmuyor.

Seçtirdi demişsiniz sonra sistemden yine şüphe etmeye başladığınızı söylemişsiniz. Seçilebiliyorsa neye takıldınız? Anlamadım açıkçası. Tezat bir konunun içindeyiz.
Çözünürlük ayarı attığım gibi olmalı. Yanında "doğal" yazacak. True ayardır. Diğer ayarlar 2K veya 4K çözünürlük ayarlarıdır. Onlarla işimiz bulunmuyor.

Şöyle diyeyim yukarıda SD, HD, Ultra HD 3Ü bir arada yan yana yazıyor onların altındaki 1080p doğalda 120Hz üstü vermiyor. PC olan kısımda ise 1080 var doğal yazmıyor ama 240Hz seçtiriyor. Buranın altını çiziyom fakat oyunda denediğimde 240Hz olmuyor oyunda olmuyor yani sorun orada 165 üstü çıkamıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum.

Şöyle diyeyim yukarıda SD, HD, Ultra HD 3Ü bir arada yan yana yazıyor onların altındaki 1080p doğalda 120Hz üstü vermiyor. PC olan kısımda ise 1080 var doğal yazmıyor ama 240Hz seçtiriyor. Buranın altını çiziyom fakat oyunda denediğimde 240Hz olmuyor oyunda olmuyor yani sorun orada 165 üstü çıkamıyorum ne yapmalıyım bilmiyorum.

240Hz alabildiğin 1080p ayarda bırakın kalsın. Oyunda 240Hz olmuyorsa oyuna da bağlıdır. Oynadığın oyunda kaç FPS alıyorsunuz? Ayrıca FreeSync ya da G-Sync açık mı?
Sync çünkü FPS ve Hz'yi eşit tutar. Kafanızı karıştırmasın.

240Hz alabildiğin 1080p ayarda bırakın kalsın. Oyunda 240Hz olmuyorsa oyuna da bağlıdır. Oynadığın oyunda kaç FPS alıyorsunuz? Ayrıca FreeSync ya da G-Sync açık mı?
Sync çünkü FPS ve Hz'yi eşit tutar. Kafanızı karıştırmasın.

Sanırım G-SYNC açıktı eve geçince bakarım, 1080 240Hz seçili hiç değiştirmedim onu oyunda 240Hz görüyor 360Hz verdiğini söyleyenlerde vardı. 1000FPS'lik serverlerde var orada da denedim sonuç aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı