CS 2 için Alienware 24.5" AW2523HF alınır mı?

Garip. DP'nin bant genişliği HDMI kablodan yüksektir. HDMI kullanmanın bir mantığı yok. Farklı bir sorun var. Ya kablo ya da sisteminizle alakalı olabilir.

Bende sistem diye tahmin ettim ama bilmiyorum anlam veremedim İtopya'ya sorunca HDMI ile de dene dedi halbuki HDMI'ler en fazla 144 desteklemiyor muydu?

HDMI'ler en fazla 144 desteklemiyor muydu?

Hayır. HDMI 2.0 ve 2.1 kablolar var.
HDMI 2.1 48Gbps görüntü aktarıyor. 360Hz bile verir. Tabii monitör portunun da 2.1 olması şartı var.
DP ile 165Hz üstü alamıyor olman garip. Pek mümkün olmaz böyle bir şey. Kablonun bant genişliği düşük dandik bir kablo mu acaba?

Hayır. HDMI 2.0 ve 2.1 kablolar var.
HDMI 2.1 48Gbps görüntü aktarıyor. 360Hz bile verir. Tabii monitör portunun da 2.1 olması şartı var.
DP ile 165Hz üstü alamıyor olman garip. Pek mümkün olmaz böyle bir şey. Kablonun bant genişliği düşük dandik bir kablo mu acaba?

Oda olabilir 2.0 2.1 aklıma gelmedi. Kabloda sıkıntı var mı bilmiyorum bir de kablo tam oturmama durumu var mıdır basmalı DP bu hani ucunda 2 tırnağı olan var ya kutunun içinde kendi orijinal kablosu takarken çok uğraştırıyor oturmamış olabilir mi acaba?

Oda olabilir 2.0 2.1 aklıma gelmedi. Kabloda sıkıntı var mı bilmiyorum bir de kablo tam oturmama durumu var mıdır basmalı DP bu hani ucunda 2 tırnağı olan var ya kutunun içinde kendi orijinal kablosu takarken çok uğraştırıyor oturmamış olabilir mi acaba?

Sanmam. Oturmamış olsa görüntü gelmez. Gelse bile görüntü kaybı olur. Titreme, kararma gibi. Kabloyu başka sistemde deneme şansın nedir?

Sanmam. Oturmamış olsa görüntü gelmez. Gelse bile görüntü kaybı olur. Titreme, kararma gibi. Kabloyu başka sistemde deneme şansın nedir?

Başka sistem yok elimde sadece monitör ve birkaç parçayı alabildim şu anki sistemim biraz düşük belki de sistem yetmiyorda olabilir. Önceki 165Hz aldığım monitördeki sisteme takmıştım yeni monitörü.

Atabilirim istiyorsan en sonki sistemi.

3060 var. DP ile 165Hz üstü görmemek imkansız.
Monitörün 1.2 DP girişi var. 1.2 DP'de 240Hz veriyor.
Ya ekran kartı sürücülerin kurulu değil ya da kablo sıkıntılı.

Eve geçince atarım PC'yi çekip sürücüleri NVIDIA Experience kuruyordu ama ekran kartını da yapıyor mu bilmiyorum en son geriye kablo kalırsa dediğiniz gibi başka kablo denerim.

3060 var. DP ile 165Hz üstü görmemek imkansız.
Monitörün 1.2 DP girişi var. 1.2 DP'de 240Hz veriyor.
Ya ekran kartı sürücülerin kurulu değil ya da kablo sıkıntılı.

20240120_145907.jpg

Durum bu ekran kartı güncel mi yoksa başka yerden mi bakılıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı