CS 2 için bıçak tavsiyesi

Bayonet Steam de 670 dolar, BUFF163 de 440 dolar (bence çok düşük) oradan takaslamayı düşünüyordum ama öldürmüşler resmen güzelim bıçağı. ByNoGame de 660'a var 2 tane.

Bayonet Steam de 670 dolar, BUFF163 de 440 dolar (bence çok düşük) oradan takaslamayı düşünüyordum ama öldürmüşler resmen güzelim bıçağı. ByNoGame de 660'a var 2 tane.

Bence de çok düşürmüşler fiyatı. Şu an elinde 2 tane bıçak var değil mi yanlış anlamadıysam.

Bence de çok düşürmüşler fiyatı. Şu an elinde 2 tane bıçak var değil mi yanlış anlamadıysam.

Evet bir tane bayonet bir tane Stiletto. Yani bu saçma rakamlarla takaslamak boş geliyor biraz. En kötü bayonet ile stilettoyu satıp Talon veya karambit paslı alacağım gibi duruyor :))

Onları da alacağım elbet, ama benim bayonet gözüme çok büyük geldi ben daha çok minimal bıçaklar seviyorum, karambit, Talon, stiletto gibi. Stiletto da kalabilir aslında ama bakalım.

Normal bayonet bence de çok güzel değil ama M9 bayonet harika. Bende Huntsman kullanıyorum eldivenle uyumlu olduğu için gayet güzel hissettiriyor. Arada beraber oynayabiliriz müsait olursanız 😁.

Normal bayonet bence de çok güzel değil ama M9 bayonet harika. Bende Huntsman kullanıyorum eldivenle uyumlu olduğu için gayet güzel hissettiriyor. Arada beraber oynayabiliriz müsait olursanız 😁.

Tabii Steam ismim de Godsume, bakalım şu takas banları açılsın bir de araştıracağım yoruldum 2 gündür ne yapsam diye :)

Yeni konular

Geri
Yukarı