CS 2 için bıçak tavsiyesi

250 dolardan katlaıdm, 200 dolar çekebilsem kafi bana.

Buffu hiç kullanmadım bir bakayım. Buff dediğiniz site tam olarak nedir?

185 dolara Stiletto Rust coat aldım, üstüne bayonet ototronik var ikisini satıp 200 dolar çeksem 500 dolar falan kalacak 500 dolara bir bıçak alacağım gibi duruyor.
Buff.163. Steam pazarından daha fazla item var ama oraya Türkiye'den para yatırılamıyor. Anca item satarak bakiye yüklenebiliyor. Fiyatlar steame oranla daha düşük. Satarken de düşükten satıyorsunuz ama komisyon %2.5 olduğu için steame oranla çok daha avantajlı. Özellikle sabırla beklenince çok uyguna item alınabiliyor. Silahlarda da çok güzel stickerlı silahlar en ucuzdan satılabiliyor.

Buff.163. Steam pazarından daha fazla item var ama oraya Türkiye'den para yatırılamıyor. Anca item satarak bakiye yüklenebiliyor. Fiyatlar Steam'e oranla daha düşük. Satarken de düşükten satıyorsunuz ama komisyon %2.5 olduğu için Steam'e oranla çok daha avantajlı. Özellikle sabırla beklenince çok uyguna item alınabiliyor. Silahlarda da çok güzel stickerlı silahlar en ucuzdan satılabiliyor.

Sorun şurada ki siteye aktardığım eşya değerinin çok aşağısında kalıyor almak istediğim eşya ise TR piyasasıyla bir kalıyor. Yani benim eşyam 550 dolar iken 450'e satış yapmam gerekiyor, alacağım eşya ise TR de 550 dolarken orada da 550 dolar gözüküyor. Yani çok mantıklı gelmedi takas seçenekleri ne bileyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı