CS 2 için parça önerisi

• Konuyu başlatan Curre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 221
Çok geçti hocam üzerinden zararın neresinden dönsek iyidir diyorum o yüzden ne yapabilirm.

16 GB RAM var kasada.

İşlemcin i5 3470 galiba Intel 3470 yazmissin pek anlamadim ama ekran kartını 1050 Ti yapıp soğutucu alırsan kafan rahat eder.

Tek soket 8 GB RAM 1050 Ti ve i5 3470 Sabit 60 kafa rahat çift soket RAM de FPS etkiliyor mu o kadar?

RAM etkiler tabii ki hocam aynı frekansda bir 8 GB RAM alın ekran kartını 960 alın rahatlarsınız biraz daha 960 bulursanız 4 GB tercih edin fakat sırf CS içinse 2 GB yeterli.

Güzel bir ekran kartı linki bırakabilir misiniz Trendyol'dan size zahmet?

O sisteme sıfır ekran kartı alınmaz hocam alırsanız gereksiz pahalıya gelecektir 960 veya 1050 Ti bakın Letgo'dan.

Yok kanka ya denedim drop yiyorum sürekli soğutucu şart idi aldim yükte 105 derece idi şimdi Max 60 65.

Termal macun yerine ketçapmı sürdün hocam o işlemciyi stok fanıyla 2 seneye yakın kullandım 65 üstü görmedim Turbo Boost ile.

O sisteme sıfır ekran kartı alınmaz hocam alırsanız gereksiz pahalıya gelecektir 960 veya 1050 Ti bakın Letgo'dan.

Termal macun yerine ketçapmı sürdün hocam o işlemciyi stok fanıyla 2 seneye yakın kullandım 65 üstü görmedim Turbo Boost ile.

Vallahi anlamadim hiç Rampage markasının termal macunu aldimda hiç etki etmedi herhalde 1 ay önce aldim soğutucu miss.

Vallahi anlamadim hiç Rampage markasının termal macunu aldimda hiç etki etmedi herhalde 1 ay önce aldim soğutucu miss.

Rampage termal macun alınır mı? Hocam ya MX4 en iyisi eski nesil işlemciler için 2gr olanları da çok uygun fiyatlı.
Kalitesiz bir termal macun kullanıp yüksek ısı alırsınız tabii ki stok fanla.

GPU olarak o işlemciye RX 570'in güzel gideceğini düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğim kartı 0 olarak almamalısın ki zaten stoğu yoktur bile muhtemelen sitelerde. O yüzden uygun fiyatlı ikinci el bir RX 570 işinizi hayli görecektir bence.

GPU olarak o işlemciye RX 570'in güzel gideceğini düşünüyorum. Ayrıca bahsettiğim kartı 0 olarak almamalısın ki zaten stoku yoktur bile muhtemelen sitelerde. O yüzden uygun fiyatlı ikinci el bir RX 570 işinizi hayli görecektir bence.

Başka bir şey yapmasam neler oynatır hocam GTA falan sorunsuz girer miyim 50 FPS olsa yeter benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı