CS 2 kasa fiyatları neden düştü?

CS:GO silah kasası düşmüştü bana 2-3 hafta önce sanırsam. O zaman 100 dolardı şimdi 79 dolar falan. Umarım anlık düşüştür :D

CS2 bekleneni vermeyince oyuncu sayısı düştü. Oyuncu sayısı düşünce skinlere olan talep azaldı ve fiyatlar düştü. Dediğimi anlık oyuncu sayısı grafiğine bakarak onaylayabilirsiniz.

Devrim kasası nasıl bu hale geldi tamam son gelen kasa daha uzun süre markette duracak belki ondan bu kadar düşmüştür diyecem ama 44 liralık kasa şimdi 18 lira kör oldum resmen

Devrim kasası nasıl bu hale geldi tamam son gelen kasa daha uzun süre markette duracak belki ondan bu kadar düşmüştür diyecem ama 44 liralık kasa şimdi 18 lira kör oldum resmen
Bu pazar fiyatlandırması bana çok ilginç geliyor. Yani pazardakiler sanki anlaşmış gibi ''hadi beyler bu x skinin piyasasını düşürüyoruz'' demeyeceklerine göre bu bir anda düşüş nasıl oluyor?

Bu hafta içerisinde 50 TL'yi gören kasa 38TL'ye düştü, 70 TL'lik skin 45 civarına düştü. Diğerlerini saymıyorum bile, neredeyse pazardaki her şeyin fiyatı düştü. Fiyatlar neden düştü veya ne zaman eski fiyatına yükselir?

Arz talep Meselesi talep yok demek ki ya da arz çok.

Hype düştü ve oyunda optimizasyon problemleri var. Çoğu yatırımcıda CS itemlerini farklı oyundaki itemlere aktardı. Bunlar yaşanınca pazarda çoğu itemlerin fiyatı düştü. Panik yapıp satmayın düzelir, hatta skin bıçak alacaksanız tam zamanıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı