CS 2 seçkin rütbesi, sezonla birlikte sıfırlanıyor mu?

METTOO

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Seçkin maçlarda oynadıkça aldığımız yükselttiğimiz derece bir sonraki sezonda sıfırlanacak mı yoksa kaldığımız dereceden devam mı edeceğiz? Yoksa her sezon sıfırlanacaksa neden zaman ve emek harcıyoruz?

Kümeler ve rütbeler dediğin nedir tam olarak.
Küme ELO sistemi oluyor, rütbeler de maç sonu aldığınız XP'ler ile atladığınız seviyeler misal 40. seviyeye ulaştığınızda size hizmet madalyası veriyor bu rütbe. 10 maç kazanınca ELO yükseliyorsunuz bu küme.

Küme elo sistemi oluyor, rütbeler de maç sonu aldığınız XP'ler ile atladığınız seviyeler misal 40. seviyeye ulaştığınızda size hizmet madalyası veriyor bu rütbe. 10 maç kazanınca elo yükseliyorsunuz bu küme.

CS 2 de seçkin maç diye bir maç çeşidi geldi 10 maç yaptıktan sonra bana 3,600 verdi şu an oynadıkça 5 yaptım bu birinci sezon bittiğinde 2.ci sezonda sıfırlanacak mı yani.

kasmanın bir anlamı yok
Sezonluk küme sıfırlamaları aslında iyi bir şey, bu sayede oyuncular tek bir kümede birikmiyor ve smurfleri engellemiş oluyorlar. Bu oyunun güncel kalması için iyi bir şey
haritada farklı rank mı alıyoruz
Her harita da farklı oluyor hocam, Dust 2 de 15. sıralamaya sahipken Mirage de 9'a sahip olabilirsiniz.
haritanın rankı açılır.
10 Olması lazım tam emin değilim.

Sezonluk küme sıfırlamaları aslında iyi bir şey, bu sayede oyuncular tek bir kümede birikmiyor ve smurfleri engellemiş oluyorlar. Bu oyunun güncel kalması için iyi bir şey.

Her harita da farklı oluyor hocam, Dust 2 de 15. sıralamaya sahipken Mirage de 9'a sahip olabilirsiniz.

10 olması lazım tam emin değilim.

Yok şeyi diyorum CS:GO'da rekabetçi de hangi haritada oynarsan oyna tek bir rankın vardı mesela muhafız veya seçkin gümüş bunda her harita için farklı rank mı veriyor ve profilde gözüküyor mu atıyorum hep dust oynasam kaç maçtan sonra dust için rank verir güzelim oyunun içine ettiler ya her harita için başka rank nedir ya yani benim bir rank alıp emek ve zaman harcayıp yükseltmem bir işe yaramayacak artık ne diye oynayacağız bu oyunu anlamadım ki.

Yok şeyi diyorum CS:GO'da rekabetçi de hangi haritada oynarsan oyna tek bir rankın vardı mesela muhafız veya seçkin gümüş bunda her harita için farklı rank mı veriyor ve profilde gözüküyor mu atıyorum hep dust oynasam kaç maçtan sonra dust için rank verir güzelim oyunun içine ettiler ya her harita için başka rank nedir ya yani benim bir rank alıp emek ve zaman harcayıp yükseltmem bir işe yaramayacak artık ne diye oynayacağız bu oyunu anlamadım ki.
Rank profil de gözüküyor fakat neyin olduğunu bilmiyorum maalesef.

Geri
Yukarı