CS 2 skin fiyatları daha artar mı?

• Konuyu başlatan Mkrp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 705

Mkrp

Centipat
Yer
İzmir/Turkey
Daha fazla  
Aldıgım skin ve ajanlar neredeyse 2 katı fiyatına cıkmıs fazla bir şey degil ama sizce fiyatlar daha artar mı veya ne zaman düşer. Ona göre satacagım.
1697537362622.png

Aldıgım skin ve ajanlar neredeyse 2 katı fiyatına cıkmıs fazla bir şey degil ama sizce fiyatlar daha artar mı veya ne zaman düşer. Ona göre satacagım.
Eki Görüntüle 1980502

Satıp napıcaksınız? Max 2 öğün yemek yersiniz sonra CS2'ye skin alayım veya kasa açacağım kanka dersiniz normal kalsın bence.

skin fiyatlarını bilmemde steam dolar kurunu artırıcak yine o zaman skinlerde otomatik artacak beklemede kalın derim bence

Eki Görüntüle 1980502
ama şu skinlerin çokta artacağını sanmam pek güzel değiller

Skin fiyatlarını bilmem de, Steam dolar kurunu arttıracak, yine o zaman skinler de otomatik artacak beklemede kalın derim bence.

Topluluk pazarındaki para birimleri birbirine her zaman güncel kur oranlarıyla dönüştürülüyor zaten. Senin dediğin oyun geliştiricilerine oyun fiyatlandırması için önerilen kur, topluluk pazarıyla alakası yok.

En basitinden örnek;

AK-47 Empress MW skinin gizli sekmeden gözüken farklı para birimleri ile listelenmiş fiyatları:

empress2.png

empress3.png

Bana gözüken fiyatı:

empress1.png

empress4.png

Görüldüğü gibi güncel kur oranları ile birbirine çevriliyor.

Son düzenleme:
Satıp napıcaksınız? Max 2 öğün yemek yersiniz sonra CS2'ye skin alayım veya kasa açacağım kanka dersiniz normal kalsın bence.

Kendinizce fikir üretmenize gerek yoktu aktif oynamadıgım icin satmayı düşündüm.

skin fiyatlarını bilmemde steam dolar kurunu artırıcak yine o zaman skinlerde otomatik artacak beklemede kalın derim bence

ama şu skinlerin çokta artacağını sanmam pek güzel değiller
Ben zaten düşen kasalar ile dizmiştim aldıgımdan bu yana 2 katına cıkmıs hepsi sormak istedim.

Geri
Yukarı