CS2 skin fiyatları artar mı?

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba, sizce CS2'de skin fiyatları artar mı, ne gibi skinlerin fiyatları artar, parlayan skinler artacak diyorlar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hocam artsa bile skine sahip olanları etkilemez. Çünkü otomatik olarak tüm skinler aynı oranda artar, kar-zarar farkı oluşmaz. Ancak ben artmayacağını tahmin ediyorum. Sebep ise çevremde dahi artacak düşüncesi ile sabah akşam skin satın alanlar var. E malum çok fazla skin olursa değersiz olur.

İlk başta oyunda bir hype olacağı için parlak skinlerin fiyatları bir süreliğine artar sonrasında ise eski haline geri döner diye düşünüyorum. (Doppler, Fade vs. tarzı bıçak skinleri hariç)

Hocam artsa bile skine sahip olanları etkilemez. Çünkü otomatik olarak tüm skinler aynı oranda artar, kar-zarar farkı oluşmaz. Ancak ben artmayacağını tahmin ediyorum. Sebep ise çevremde dahi artacak düşüncesi ile sabah akşam skin satın alanlar var. E malum çok fazla skin olursa değersiz olur.

Çok fazla skin olursa değersiz olur mantığı doğru ancak çok yanlış düşünmüşsünüz hocam. O arkadaşlar skinleri satın aldı diye o skinler oluşmadı, o skinler zaten vardı ancak başkasının elindeydi.

Geri
Yukarı