Çözüldü CS 2 sol tık nasıl değiştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ogigogo

Kilopat
Makaleler
2
CS 2'de Console'un tuşunu değiştirmek istiyordum ama yanlışlıkla mouse sol tık olarak ayarladım. Mouse sol tıka ayarladığım için de şimdi ayarlarımaları hiç yapamıyorum çünkü sol tıka tıklayınca Console ekranı çıkıyor karşıma. Oyunu silersem belki ayarlar varsayılan ayarlara döner dedim ve silip yükledim ama hala sol tıka tıklayınca Console ekranı açılıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Çözüm
bind mouse1 "+attack"

arkadaş sol tıka basınca konsolu açılıyormuş, o nedenle direkt bunu yazabilir ama sonradan gelip bakacak arkadaşlar için yazıyorum, konsol açamayan olursa oyunun başlatma seçeneklerine -console eklerseniz oyunu açtığınızda direkt konsol açılır ve kodu kullanabilirsiniz.
1694003899783.png

arkadaşlar konsola bir şeyler yazarak o ayarı değiştiremem mi? bilen vardır ya

bind mouse1 "+attack"

arkadaş sol tıka basınca konsolu açılıyormuş, o nedenle direkt bunu yazabilir ama sonradan gelip bakacak arkadaşlar için yazıyorum, konsol açamayan olursa oyunun başlatma seçeneklerine -console eklerseniz oyunu açtığınızda direkt konsol açılır ve kodu kullanabilirsiniz.

Çözüm

Geri
Yukarı