CS 2 veya AMD Software açıldığında PC yeniden başlıyor

pucaso6578

Decapat
Daha fazla  
RAM
Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3600MHz CL18 DDR4
SSD veya HDD modeli
Team MP33 Pro 512GB 2400/2000MB/s NVMe PCIe Gen3x4
Ekran kartı
Sapphire PULSE Radeon RX 6700 11321-02-20G 160 Bit
Anakart
Gigabyte A520M-H AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600 Altı Çekirdek 3.50 GHz İşlemci
Herkese merhaba. Bugün CS2'ye girdikten kısa bir süre sonra bilgisayar resetlendi. Daha sonra tekrar açtığımda oyuna girer girmez tekrar reset atmaya başladı. Daha sonra driverlar ile alakalı bir durum mu diye AMD Software yazılımına tıkladığımda yine reset attı. Bir süre bu döngüde devam ettim ve Windows düzgün yüklenmemiş olabilir diye bir mavi ekran çıktı. Windows'u baştan yükledim. Fakat sorunum hala devam ediyor. Sebebini bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Herkese merhaba. Bugün CS2'ye girdikten kısa bir süre sonra bilgisayar resetlendi. Daha sonra tekrar açtığımda oyuna girer girmez tekrar reset atmaya başladı. Daha sonra driverlar ile alakalı bir durum mu diye AMD Software yazılımına tıkladığımda yine reset attı. Bir süre bu döngüde devam ettim ve Windows düzgün yüklenmemiş olabilir diye bir mavi ekran çıktı. Windows'u baştan yükledim. Fakat sorunum hala devam ediyor. Sebebini bir türlü bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
FurMark gibi test programlarından biriyle 10 dakikalık test yapabilme ihtimaliniz var mı? PSU markanız nedir?

FurMark gibi test programlarından biriyle 10 dakikalık test yapabilme ihtimaliniz var mı? PSU markanız nedir?

3 4 gündür düzelmişti bugün yine resetlemeye başladı. 2 3 oyun attım sonrasında oyuna girer girmez resetlemeye devam ediyor. FurMark testini başlatmak için tıkladığım anda tekrar reset atıyor o yüzden test yapamıyorum. Sizce sorun ne kaynaklıdır?

PSU markam FSP Hyper 80+ Pro H3-650 650W.

Geri
Yukarı