CS 2'de neden çok fazla hile var?

Arkadaşlarla bugün konuşuyoruz. En son bana 5 sene önce ban bildirimi geldi. Çooook fazla saldılar.
Ne alaka? Olayı milletlere bağlaman saçma.Cs alt yapısi kötüyse bu suç oyunundur.

Premierde hile aşırı fazla.Faceittede var ama faceit yakalarsa affetmiyor direk banlıyor
Face itte eskisi kadar banlamıyor hocam. Onlarında artık çok umrunda gibi değil.

Arkadaşlarla bugün konuşuyoruz. En son bana 5 sene önce ban bildirimi geldi. Çooook fazla saldılar.

Face itte eskisi kadar banlamıyor hocam. Onlarında artık çok umrunda gibi değil.
Faceitte bıktı hahaha doğru söylüyorsun geçen rakip faceitte ssg ile geri geri zıplayarak tek termiyle galiba ace attı xd reportladim bildirim gelmedi 2-3 hafta oldu baya

Ne alaka? Olayı milletlere bağlaman saçma.Cs alt yapısi kötüyse bu suç oyunundur.
Anticheat kötü diye herkes hile yapsın o zaman. Türk ve Rus toplumu aynı kafada arkada hile açık sen güzel bir vuruş atarsın önce küfreder sonra hileyi açar. Çıktığı tarihten 2020'ye kadar oynadım birlikte girdiğim adamlarda bile hile varmış ve genelde Rusça ve Türkçe konuşuyordu hileciler.

Anticheat kötü diye herkes hile yapsın o zaman. Türk ve Rus toplumu aynı kafada arkada hile açık sen güzel bir vuruş atarsın önce küfreder sonra hileyi açar. Çıktığı tarihten 2020'ye kadar oynadım birlikte girdiğim adamlarda bile hile varmış ve genelde Rusça ve Türkçe konuşuyordu hileciler.
Anti-cheat kimin umurunda ki adamlar hesaplarını banlatmaya çalışıyor. Paralı hile satın almış herif tabii açıp vuracak. Rahat olmalarının sebebi kalitesiz koruma sisteminden kaynaklı.

Hilenin irki mi varmis arkadaslar ben anlamadim? Evet, piyasadaki en iyi hileleri rus hackerler yapiyor burasi dogru. Ama sadece ruslar ve turkler hile aciyor yanilgisina dusmemek lazim bunun sebebi ruslarin ve turklerin cografi olarak ping olarak ayni sunucularda toplanmasi, yani biz hep birbirimize denk geliyoruz. Varsova ya da Frankfurt sunucularina atiyor ruslari ve turkleri

Geri
Yukarı