CS 2'de sebepsiz yere VAC ban yemek

Öyle programlar kullanmıyorum.
Denetim görev yöneticimi açtım biraz bakındım ve virüs buldum domino EXE adında.
Nereden geldiğini araştırdım kamera driveri kurmuştum biraz dikkatsizliğime geldi içinde virüs varmış ondan dolayı mıdır?

Benim demek istediğim Overwatch beni izlemiş ve görme hilesi olduğuma kanat getirmiş ve VAC yasağı koymuş.

Açmazlar bunu yapacak bir şey yok. Hesap GG olmuş. Ben bile okuyunca hile olduğuna inandım. Raporlamışlar seni, üstüne izlemişler. İyi oynamıyorsan kullanıcılar neden raporladı durduk yere onu anlamadım.

Konudan bağımsız hesabınızın yorumlarında neden karısını internet bağlantısı için sattığını anlatan birisi var😁

Hahahah o benim arkadaşım şaka amaçlı öyle bir şey yaptı

Açmazlar bunu yapacak bir şey yok. Hesap GG olmuş. Ben bile okuyunca hile olduğuna inandım. Raporlamışlar seni, üstüne izlemişler.

Hile kullanmadım kullanmamda diyelim ki kullandım niye buraya yazayım ve neden ana hesabımda hileiyi kullanayım.
Şöyle diyebilirsin rank kasma amaçlı ama ben rank kasmıyorum ben oyunu eğlenmek için oynuyorum. Hile kullandığımı düşünüyorsanız diyecek bir şeyim kalmadı iyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı