CS 2'de takım arkadaşına saldırınca ne olur?

ddavyjones

Centipat
Daha fazla  
Rekabetçi atarken takımdaki 2 kişi milli değerlere küfür ediyordu. Dayanamadım 3 sefer öldürdüm bunları. Chat kısmında sunucudan banlanma diye bir şey okudum. Kalıcı olarak mı banlandım sunucudan yoksa bir süresi var mıdır? Şu an 30 dakika eşleştirme yasağı aldım örneğin yanlışlıkla bir takım arkadaşımı öldürdüm kalıcı ban yeme riski var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takım arkadaşını öldürdüğün için kalıcı ban atmazlar. Görevini başarıyla tamamladın asker. O7

Rekabetçi atarken takımdaki 2 kişi milli değerlere küfür ediyordu. Dayanamadım 3 sefer öldürdüm bunları. Chat kısmında sunucudan banlanma diye bir şey okudum. Kalıcı olarak mı banlandım sunucudan yoksa bir süresi var mıdır? Şu an 30 dakika eşleştirme yasağı aldım örneğin yanlışlıkla bir takım arkadaşımı öldürdüm kalıcı ban yeme riski var mı?
Aynısını çok kez yaparsan olabilir.

Yanlış bilgi vermeyin. Yaptığınız şey Griefing, devamlılık haline getirdiğiniz taktirde minimum 30 günden başlayacak şekilde oyun yasağı alırsınız. Bu süre içerisinde CS2 oynayamazsınız ve oyun yasağınız profilinizde kalıcı olarak görünür.

Raunt başlangıcında takım arkadaşınıza saldırırsanız direkt 30 dakika yasaklanırsınız. Maç içerisinde yanlışlıkla veya kasıtlı olarak fark etmeden belirli bir hasar verirseniz yine 30 dakika yasaklanırsınız. Bu yasaklama süresi aldığınız cezaların tekrarlanmasına göre süresi artar.

Geri
Yukarı